Strony związane z hasłem 'rehabilitacja':

 • Miniaturka

  Masaż Warszawa »

  Ból kręgosłupa towarzyszył Nam od momentu kiedy przyjęliśmy pionową postawę ciała. Prawie każdy z Nas odczuwał kiedyś bóle karku, pleców czy krzyża. Często problem zaczyna się niew... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Wczasy rehabilitacyjne - Zagórza... »

  Zagorzanka to zabiegi odchudzające, zabiegi lecznicze, turnusy rehabilitacyjne, wczasy rekreacyjne oraz odnowa biologiczna. Ilość miejsc to trzydieści. Pensjonat Zagórzanka usytuow... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Rehabilitacja śląsk »

  Często po różnych wypadkach, chorobach konieczna jest porządna rehabilitacja. Dlatego stworzyliśmy dla Państwa stronę internetową, na której zamieszczane są ogłoszenia rehabilitant... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Magda.ustka.pl – noclegi i pokoj... »

  Coraz chętniej odczuwamy potrzebę ucieczki od miejskiego zgiełku, relaksu na łonie natury, dającego doskonałe możliwości odzyskania sił utraconych w ciągu całego roku pracy i jedno... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Masaż Kraków »

  Jeśli cierpisz na dolegliwości związane z bólem kręgosłupa, stawów, czy mięśni, rwą kulszową, zapaleniem ścięgna Achillesa albo doznałeś jakiejś kontuzji uprawiając sport, skontakt... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Ortimed - Fizjoterapeuta »

  Przychodnia fizjoterapii Ortimed w Bydgoszczy - zapraszamy na zdrowotne usługi medyczne. W Ortimed Bydgoszcz wykonujemy takie usługi jak rehabilitacja, fizjoterapia, kinezyterapia,... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Rehabilitacja Wrocław »

  Zajmujemy się rehabilitacją dzieci i młodzieży zmagających się ze dolegliwościami układu ruchu. Fizjoterapię wykonujemy w naszym gabinecie dostosowując ją indywidualnie do dysfunkc... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Salon masażu - Alemasaż »

  Zastanawiasz się teraz, który gabinet masażu w Gdyni wybrać? Zależy Ci nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale również na wysokiej jakości oferowanych usług? Trafiłeś zatem bardzo... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Rehabilitacja Warszawa »

  Jeżeli dopadła Cię rwa kulszowa lub ostroga piętowa, a może skręciłeś lub zwichnąłeś sobie staw, albo, co gorsza, połamałeś się na nartach – zadzwoń do nas – a nasi terapeuci dołoż... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Fizjoterapia Poznań »

  Przy ogromnej ilości problemach zdrowotnych pacjentów na różnych płaszczyznach konieczna jest odpowiednia pomoc specjalisty z zakresu fizjoterapii, która zaowocuje szybkim powrotem... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Masaż limfatyczny w Łodzi »

  Lekarze z prywatnej placówki zdrowia Trimedic zapraszają wszystkich chętnych pacjentów z Łodzi oraz okolic, którzy potrzebują rehabilitacji oraz porady neurologa, kardiologa czy te... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Ola-Medica - Rehabilitacja »

  Ola Medica to witryna, na której zamieszczone są wyczerpujące wiadomości na temat udzielanej pomocy z obszaru fizjoterapii kręgosłupa w miejscu zamieszkania klienta. Teraz używa si... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Rehabilitant w Poznaniu »

  Wiele osób ma różnorodne problemy zdrowotne, w których niezbędna jest fachowa fizjoterapia by wrócić do zdrowia. Istotne jest aby w takich przypadkach wziąć po uwagę pomoc osoby wy... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Galen Rehabilitacja Katowice »

  Centrum Rehabilitacji Katowice to miejsce w którym podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie zaczynając współpracę od zdiagnozowania przyczyny problemu. Rehabilitacja Katowice ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Masaż Szczecin »

  Jest wiele różnych metod rehabilitacyjnych, jedną z nich jest właśnie masaż, który powoduje poprawę stanu, oraz zmniejsza uczucie bólu. W naszym Centrum Rehabilitacji wykonujemy fa... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Turnusy rehabilitacyjne »

  Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne „RESURS” oferuje szeroką bazą ośrodków wypoczynkowych, z przeznaczeniem na: - turnusy rehabilitacyjne, - wczasy wypoczynkowe, - wczasy zdrowotne, -... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Sklep medyczny Ortmed.pl »

  Szukasz dobrze zaopatrzonego sklepu rehabilitacyjno-ortopedycznego z kontraktem NFZ? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Ortmed. To jedna z najstarszych firm tej branży w Warszawi... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Dla pacjenta »

  Fizjoterapia Bydgoszcz to zabiegi, które na pewno korzystnie wpłyną na Wasze zdrowie oraz samopoczucie. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych gabinetów. Rehabilitacja Bydgosz... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Neuroaid.pl »

  Udar mózgu przestał być chorobą wieku dorosłego. W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci, co roku odnotowuje się coraz więcej przypadków, nawet wśród dzieci i dorosłych poniżej 40 r... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Gabinet weterynaryjny Eqmedic - ... »

  EQmedic to przychodnia weterynaryjna prowadzona przez lekarza medycyny wetrynaryjnej, Bartosza Antczaka CertES (Orth) MRCVS. Właściciel gabinetu weterynaryjnego jest absolwentem wr... szczegóły wpisu »