Strony związane z hasłem 'nauka':

 • Miniaturka

  Prawo jazdy Częstochowa »

  Dzisiaj nie każdy kursant kursu na prawo jazdy zdaje egzamin za pierwszym razem. Jak łatwo jest się domyślić, na porządku dziennym jest zdawanie po kilka razy, a przynajmniej ma to... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Angielski dla dzieci metodą Hele... »

  Przestrzeń Kreatywnego Rozwoju powstała z pasji kreacji, decydowania o sobie i dawania innym tego co w nas najlepsze. W naszym ośrodku na Woli uczymy dzieci języka angielskiego met... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Wczasy młodzieżowe »

  Albion.net.pl to serwis, który w swojej ofercie ma kolonie i obozy nie tylko w kraju, ale i za granicą. Zwiedzaj i odkrywaj Polskę, ale i inne kraje europejskie. Możesz wybierać sp... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy nurkowania »

  Nurkowanie swobodne to nasza pasja, hobby i sposób na życie. Od ponad 14 lat oferujemy łatwe i przyjazne kursy nurkowania PADI na wszystkie stopnie nurkowe. Organizujemy niezwykłe ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Nauka języków w Profi-Lingua »

  Szkoła języków obcych Profi-Lingua jest obecna na rynku edukacyjnym już od dwudziestu lat. Zajęcia w Profi-Lingua prowadzone są metodą komunikatywną – nauczyciele skupiają się na 4... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy kitesurfingowe - Mega Surf »

  Znudziło Ci się Twoje dotychczasowe życie? Potrzebujesz odpoczynku i rozrywki? Nasze kursy kitesurfingowe i windsurfingowe zapewnią Ci to! Skorzystaj z tej okazji, a przeżyjesz nie... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Nauka jazdy Gorlice »

  Nasza szkoła nauki jazdy para się szkoleniem kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B, czyli przyszłych kierowców samochodów osobowych, a ponadto kategori... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Odpoczynek podczas nauki jazdy k... »

  Gdy nie wiesz co zrobić w niedzielne popołudnie i szukasz jakiegoś zajęcia to świetnym rozwiązaniem może się okazać aktywność fizyczna. Szukasz ciekawego sportu, który da ci trochę... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  OSK Orbiter Ciechanów »

  Jeśli mieszkasz w Ciechanowie i Twoim marzeniem jest zdobycie prawa jazdy, to zapraszamy na kursy do Ośrodka Szkolenia Kierowców Orbiter. Na oficjalnej stronie OSK można znaleźć in... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Autojazda.com.pl »

  Jeśli chcesz zaliczyć prawo jazdy szybko, bez dodatkowych powtórek, rozpocznij naukę u nas! Szkoła nauki jazdy Auto Jazda udziela swoje służby od 25 lat, dzięki czemu istnieje jedn... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  ALL THAT MUSIC Autorska Szkoła M... »

  Autorska Szkoła Muzyki ALL THAT MUSIC kształci muzycznie dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Indywidualne i grupowe zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczy... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Nauka rysunku »

  Zapraszam wszystkich chcących nowych umiejętności do naszego Salwatorskiego Studio Artystycznego, w którym każdy - mały czy duży - może poznać sekrety rysunku a także malarstwa. Ku... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Indywidualne lekcje tańca Kraków »

  Nasza wityna WWW powstała dokładnie dla osób, które poszukują fachowej akademii tańca zlokalizowanej w Krakowie. W naszej ofercie odszukasz takie kursy jak: kurs tańca towarzyskieg... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Prawo jazdy Warszawa »

  Zapisz się na Kurs jazdy Warszawa w Motokurs.pl i ciesz się nowymi kwalifikacjami. Z nami szybko i bezboleśnie dojedziesz na egzamin, ponieważ wszystkie zajęcia są prowadzone w mił... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy tańca Kraków »

  Prima Dance to studio tańca. Odnajdziesz nas w Krakowie, gdzie realizujemy szkolenia tańca. Jeśli ciekawisz się tańcem zgłoś się już dziś na szkolenia do Prima Dance. Dzięki pomocy... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Nauka gry na gitarze Warszawa »

  Kochasz muzykę i teatr? Chcesz rozwinąć swoje zdolności pod okiem profesjonalistów? Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych prowadzi zajęcia muzyczne i teatralne. Spotkasz u nas p... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Nauka jazdy Kraków »

  Zapraszamy do szkoły jazdy Biel MotoGP gdzie nauka jazdy odbywa się w miłej i braterskiej atmosferze. Instruktorzy prowadzący zajęcia w Krakowskiej szkole jazdy Biel MotoGP to dośw... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Nauka jazdy »

  Jeśli chcesz nauczyć się bezpiecznie jeździć autem i w późniejszym czasie stać się dobrym kierowcą skorzystaj z nauki jazdy w szkole jazdy F1 z Opola. Szkoła oferuje naukę na samoc... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Nauka Jazdy Brzeg Dolny »

  Prawo jazdy w Wołowie, tymczasem gdzie i za ile? To kłopotliwe zapytanie, dla tych, którzy pragną podjąć swoją historię za kółkiem. Szczebel szkolenia jest różnorodny. W takim razi... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Nauka jazdy warszawa »

  Masz dość codziennego biegania do autobusu? Przesiadania się? Tłumu w metrze? Jeżeli tak zapoznaj się z naszą ofertą – otrzymaj prawo jazdy warszawa. Posiadając uprawnienia do prow... szczegóły wpisu »