Strony związane z hasłem 'nagłośnienie':

 • Miniaturka

  Nagłośnienie »

  dBsound to firma z wieloletnią tradycją, która pasjonuje się profesjonalną obsługą techniczną imprez plenerowych, bankietów, wydarzeń kulturalnych w zakresie nagłośnienia. Staramy ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  EkoPromo - Agencja BTL - Eventy,... »

  Agencja reklamowa EkoPromo realizuje kampanie reklamowe dla małych i dużych przedsiębiorstw. Naszą główną domeną jest Ambient. Do promocji angażujemy najlepsze i uśmiechnięte hoste... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Profesjonalne nagłośnienie »

  My nie nagłaśniamy na sprzęcie, którym dysponujemy. My nagłaśniamy na sprzęcie, który jest akurat wymagany na Twoją imprezę. W rozsądnej cenie, znajdziemy sprzęt najbliżej Twojej l... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Nagłośnienie »

  Plejadalight to jeden z największych dystrybutorów sprzętu nagłośnieniowego i oswietlenia w Polsce. Dystrybuując sprzęt takich firm jak Omnitronic (kolumny, sprzęt audio) czy Eurol... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  LSV Technika »

  Jeżeli życzysz sobie cudownych rozwiązań w zakresie nagłośnienia i dekoracji świetlnych różnorakich imprez to koniecznie skontaktuj się z firmą LSV Technika, która mieści się w Byd... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Igramy.com.pl - zapewniamy kompl... »

  Agencja iGramy to Agencja Eventowa, która funkcjonuje w branży artystycznej od kilku lat. Przez te lata działalności pozyskaliśmy potrzebne predyspozycje a także rozpoznaliśmy perf... szczegóły wpisu »