Strony związane z hasłem 'kursy':

 • Miniaturka

  Szkolenia bezpiecznej jazdy »

  ODTJ Rajder to ciesząca się wielkim uznaniem szkoła, gdzie masz sposobność doskonalić przeróżne techniki jazdy. Ośrodek mieści się w Toruniu i zajmuje powierzchnię ponad 20 hektaró... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy językowe dla firm »

  Kursy angielskiego dla firm w Krakowie to nielada wyzwanie. Dlatego niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego kursu językowego. Szkoła językowa Accent sprosta wszystkim wyamaganiom ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Angielski dla dzieci metodą Hele... »

  Przestrzeń Kreatywnego Rozwoju powstała z pasji kreacji, decydowania o sobie i dawania innym tego co w nas najlepsze. W naszym ośrodku na Woli uczymy dzieci języka angielskiego met... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  EDUPORT KURSY MATURALNE w Krakow... »

  EDUPORT KURSY MATURALNE I KOREPETYCJE Akademickie Centrum Kształcenia EDUPORT to coś więcej niż zwykłe kursy maturalne. Prowadzimy profesjonalne kursy maturalne i korepetycje ze ws... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Tworzenie stron www »

  Tworzenie internetowych stron www - w branży od 2006 roku. Projektowanie serwisów w oparciu o technologie: xHTML, CSS, PHP/MySQL, JavaScript oraz Flash. Autorski CMS dostosowany do... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Hello Kursy i książki do nauki j... »

  Kursy i książki do szybkiej nauki jezyka angielskiego Hello Szybki angielski dla poczatkujących i średnio - zaawansowanych. Księgarnia Internetowa, pobierz kurs przez Internet, dow... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy nurkowania »

  Nurkowanie swobodne to nasza pasja, hobby i sposób na życie. Od ponad 14 lat oferujemy łatwe i przyjazne kursy nurkowania PADI na wszystkie stopnie nurkowe. Organizujemy niezwykłe ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Paznokcie »

  Zachęcamy do odwiedzenia naszego internetowego sklepu w którym mogą Państwo poznać produkty renomowanych marek na polskim rynku kosmetycznym - Kitty Nice i Professionails. W naszej... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy językowe »

  Obecnie bez umiejętności posługiwania się obcym językiem niemożliwym jest poprawnie egzystować. By podołać tej konieczności organizowane są bogate kursy. Warto jednak uczyć się kon... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy językowe - Poznań, Wrześni... »

  Profesjonalne usługi w aspekcie przekładu tekstów z języków niemieckiego na polski i odwrotnie to propozycja, z której mogą skorzystać instytucje, firmy oraz osoby prywatne. Dotycz... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy i Coaching Wałbrzych »

  BRAS, czyli funkcjonujące na terenie miejscowości Wałbrzych Biuro Rozwoju Aktywności Społecznej, to z pewnością doskonałe miejsce dla tych wszystkich, których mocno zainteresowały ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy komputerowe »

  Zapraszamy Internautów do uczestnictwa/ udziału w naszych kursach programu Excel. To dzięki tym szkoleniom dowiecie jak skorzystać z / wykorzystać rozbudowane arkusze kalkulacyjne ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Nauka języków w Profi-Lingua »

  Szkoła języków obcych Profi-Lingua jest obecna na rynku edukacyjnym już od dwudziestu lat. Zajęcia w Profi-Lingua prowadzone są metodą komunikatywną – nauczyciele skupiają się na 4... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Wizażystka Warszawa »

  Czy kiedykolwiek miałaś świadomość, że niewystarczająco dbasz o swoje zdrowie… a urody i kobiecości nie eksponujesz w pełni? Jeśli TAK, nasza oferta skierowana jest właśnie do Cieb... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Portal Maturahelp - Porady egzam... »

  Na stronach portalu znajdziecie szczegółowe omówienie i analizę wszystkich typów zadań maturalnych, obowiązujących zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Przykładowe ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Nurkowanie Hurghada »

  Hurghada - nurkowanie w Egipcie - Polskie Centrum nurkowe prowadzi kursy nurkowania dla osób początkujących, zaawansowanych w systemie PADI i IANTD. Nurkowanie dla dzieci w Egipcie... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy językowe Wrocław »

  Firma LEKTOR to szeroka gama kursów języków dla osób w każdym wieku. Prowadzimy lekcje z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego oraz... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy kitesurfingowe - Mega Surf »

  Znudziło Ci się Twoje dotychczasowe życie? Potrzebujesz odpoczynku i rozrywki? Nasze kursy kitesurfingowe i windsurfingowe zapewnią Ci to! Skorzystaj z tej okazji, a przeżyjesz nie... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Rok szkolny w USA »

  Szkoła językowa JPEdukacja oferuje wyjazdy na rok szkolny do USA. W naszej ofercie znajdują się oferty również na kursy w takich krajach jak Anglia, Francja czy Hiszpania. JPEdukac... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy dla pracujących »

  Jest to serwis Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń ofer... szczegóły wpisu »