Strony związane z hasłem 'badania rynku':

 • Miniaturka

  Market Research World - badania ... »

  Nasza agencja świadczy profesjonalne usługi doradcze z zakresu wsparcia merytorycznego oraz metodologicznego projektów badań rynku i opinii publicznej oraz marketingu. Wieloletnia ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Badania rynku »

  Biostat.com.pl - to niezawodny partner przy badaniu rynku i opinii publicznej. Wykonujemy wszelkie ankiety, badania oraz sondaże. Każde zamówione zlecenie wykonujemy z największym ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Analiza rynku »

  Analiza rynku to bardzo istotny czynnik biznesu. Wielka liczba firm i podmiotów także produktów (zarówno towarów jak i usług) naprawdę duża. Analiza rynku pomaga w ogarnięciu wszel... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Weryfikacja promocji »

  Aplikacja online, jaką wykorzystujemy w projekcie Take Task do badań rynku umożliwia szybka i tanią wersyfikację promocji, analizę odbioru produktu przez konsumentów oraz sprawdzen... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Badania rynku – medycznego oraz ... »

  Kierujemy do Państwa naszą specjalistyczną ofertę usług badawczych, prowadzonych z myślą o przedsiębiorcach z branży medical market research.

  Prowadzimy badania rynku m... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Badania dla farmacji »

  Firma Biostat od ponad 12 lat na polskim rynku świadczy usługi badawcze z różnorakich dziedzin medycyny lub farmacji. Prowadzimy współpracę z świetnie wykwalifikowanym personelem m... szczegóły wpisu »