Zdrowie i uroda » Psychiatrzy » Psychiatrzy Łódź

Psychiatrzy Łódź

Psychiatrzy Łódź

Specjalistyczna praktyka lekarska Jakub Kaźmierski jest miejscem, w którym można otrzymać profesjonalną pomoc psychiatryczną. Gabinet psychiatryczny Łódź prowadzony jest przez lekarza o ogromnym doświadczeniu zawodowym. Swoją edukację zaczynał na Akademii Medycznej w Łodzi, po czym pracował w Łódzkim Szpitalu Klinicznym a także w Klinice Psychiatrii Wieku Podeszłego. Tytuł specjalistyczny z zakresu psychiatria został nadany w 2009 roku. Lekarz psychiatra prowadzi także aktywną działalność naukowo-badawczą. Jest autorem wyróżnionej pracy doktorskiej. Poza tym ma na koncie liczne cenne publikacje, które były pozytywnie recenzowane w licznych specjalistycznych pismach zagranicznych.
Główne schorzenia, które diagnozuje psychiatra w czasie pracy w prywatnym gabinecie to depresja, schizofrenia, zaburzenia nerwicowe i choroba Alzheimera. Ponadto diagnozowane i leczone są zaburzenia snu. W ramach terapii na pomoc mogą liczyć pacjenci, którzy borykają się z takimi objawami jak: obniżenie nastroju, apatia, kłopoty z pamięcią, stany lęku i niepokoju oraz napady myśli samobójczych. Psychiatrzy są w stanie również skutecznie leczyć tak przewlekłe choroby, jak chociażby schizofrenia paranoidalna. Dzięki pomocy lekarza psychiatry osoba ogarnięta tą chorobą, po zakończeniu ostrej fazy choroby ma szansę stopniowo powrócić do w miarę normalnego funkcjonowania.
Psychiatra Jakub Kaźmierski jest bardzo pomocny także w czasie leczenia chorób u starszych pacjentów. Choroby takie jak Alzheimer i inne związane ze starością występują dzisiaj coraz częściej, ze względu na wydłużanie średniej długości życia i są sporym sprawdzianem nie tylko dla pacjenta, ale także dla jego bliskich. Doświadczony psychiatra potrafi tak pokierować leczeniem chorego, żeby funkcjonowanie jego oraz najbliższych było możliwie najmniej zaburzone. Postawą pracy jest solidny wywiad. Aby skorzystać z porady lekarza psychiatry trzeba wcześniej umówić się na wizytę.

www.lodzpsychiatra.pl

Opublikowano dnia: 14 04 2011

Statystyki:

Wyświetleń: 968 Kliknięć: 13 CTR: 1.34%

OCENA:

Ocena: 3.4/10 (28 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 78 Odwiedziny googlebot 48

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: