Strony związane z hasłem 'lekarz':

 • Miniaturka

  Psychiatrzy Łódź »

  Specjalistyczna praktyka lekarska Jakub Kaźmierski jest miejscem, w którym można otrzymać profesjonalną pomoc psychiatryczną. Gabinet psychiatryczny Łódź prowadzony jest przez leka... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Baza lekarzy »

  Z jakiej przyczyny tak niezmiernie pomocna wszystkim chorującym jest internetowa baza lekarzy? Jest miejscem w którym mogą wyczytać informacje odnośnie specjalistów przyjmujących w... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Dentysta Wrocław »

  Witaj w Leśnickim Centrum Stomatologicznym we Wrocławiu. W naszych czasach dbałość o zdrowie jamy ustnej u dzieci spoczywa na rodzicach. Starajmy się zapewnić naszym pociechom praw... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Prywatny Gabinet Specjalistyczny... »

  Prywatna Opieka Szpitalna w w centrum Polski, w mieście Łódź pragnie zaprosić Panie i Panów na profesjonalną diagnostykę, konsultacje i leczenie. Wysokospecjalistyczna Opieka Lekar... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  NOWAKOWSKI WOJCIECH. PRZYCHODNIA... »

  Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez Przychodnię Weterynaryjną. Nasza przychodnia powstała w 1990 roku w Chorzowie. Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne: k... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Leczenie koni »

  Leczenie zwierząt w tym przede wszystkim koni to pasja jakiej oddała się Pani Katarzyna Ferenz, która już od najmłodszych lat wykazywała zainteresowanie tymi zwierzętami. Jako stud... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Ola-Medica - Rehabilitacja »

  Ola Medica to witryna, na której zamieszczone są wyczerpujące wiadomości na temat udzielanej pomocy z obszaru fizjoterapii kręgosłupa w miejscu zamieszkania klienta. Teraz używa si... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Ortopeda Wrocław »

  Bóle kości, kręgosłupa stanowią we współczesnych czasach największy procent wszelkich schorzeń i są jednymi z nader męczących i uciążliwych. Niezdiagnozowane i źle leczone dążą do ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  MED-EXPERT SPÓŁKA Z O.O. badanie... »

  W Warszawie znajduje się Centrum Medyczne Med-Expert, w którym przyjmują pacjentów lekarze specjaliści kardiolodzy, wenerolodzy oraz neurolodzy. Kontrakt podpisany z Narodowym Fund... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Centrum dietetyki wrocław »

  Świat Dietetyki jest zepołem znawców z obszaru psychodietetyki, której zadaniem jest nauczanie i zapewnianie pomocy w kwestii racjonalnego odżywiania. Korzystając z naszej obszerne... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Depresja leczenie Wrocław »

  Strona lekarza psychiatry i seksuologa. Przez wiele lat lekarz zdobył doświadczenie jako psychiatra pracując w kilku placówkach psychiatrycznych. Oferta z dziedziny seksuologii zaw... szczegóły wpisu »