Usługi » Przeprowadzki » Przeprowadzki Wrocław

Przeprowadzki Wrocław

Przeprowadzki Wrocław

Firma Motoryzacyjna Marmad to specjaliści, którzy w błyskawiczny sposób pomogą Ci zorganizować pomoc w przeprowadzce, oraz wszystkich innych usługach związanych z środkami lokomocji. Marmad działa głównie na obszarze Wrocławia, ale także w razie potrzeby realizujemy usługi w pozostałej części Polski czy Unii Europejskiej.

Usługi transportowe Marmad zrealizowała już setki zleceń na przeprowadzki biur, mieszań także firm jak i osób prywatnych, dodatkowo zrealizowaliśmy wiele usług transportowych. Od 2005 roku wszyscy nasi klienci są usatysfakcjonowani z czasu, bezpieczeństwa jak i przyjaznej obsługi firmy Marmad. Te cechy są dla nas priorytetem, dbamy by taką opinią firma Marmad cieszyła się zawsze.
Błyskawiczne przeprowadzki i transport Wrocław - firma Marmad wykona to za Ciebie.


Starczy komórka do naszej firmy: 508 287 106 a my max do 24 godzin zrealizujemy Twoje zamówienie, w przypadku kursów poza granice kraju, czas oczekiwania na wykonanie usługi to około 2 doby.

Usługi transportowe Marmad działa na rynku Polskim od 2005 roku, w ciągu tych sześciu lat działania wzbogaciliśmy się zarówno w spore doświadczenie, potrzebną przy wykonywaniu usług, jak i o odpowiednią flotę aut, która jest do użytku klienta w każdym momencie.


MarMad Marek Madalski
Głubczycka 4b/3
Wrocław
52-026 Wrocław
508 287 106

www.przeprowadzki-marmad.pl

Opublikowano dnia: 28 06 2011

Statystyki:

Wyświetleń: 175 Kliknięć: 11 CTR: 6.29%

OCENA:

Ocena: 4.3/10 (6 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: