Internet i komputery » Projektowanie stron » Firma Spektrum - strony WWW.

Firma Spektrum - strony WWW.

Firma Spektrum - strony WWW.

Wykonujemy portale internetowe dla całej gamy firm ale przede wszystkim jako jedna z nielicznych firm projektujących strony podejmujemy się tworzenia stron tanich dla przedsiębiorstw które dopiero wchodzą na rynek.

Zaczynaliśmy w Łodzi natomiast rozszerzamy działalność nawet na UE projektując serwisy dla międzynarodowych biur, dla których zrobienie strony WWW u nas jest po prostu mocno opłacalne. Strony internetowe piszemy ręcznie, co wydatnio zmniejsza kod portalu i zwiększa jej przejrzystość. Pozycjonowanie strony pomaga algorytmowi przeszukiwarki zorientować się w tematyce witryny i odpowiednio umieścić ją na danej pozycji. Aplikacje kodujemy zgodnie ze standardami xhtml. Korzystamy nałogowo z technologii Flash, wprowadzając na tworzone przez nas strony ładne banery Flash, które mają formę baneru reklamowego lub tytułowego nagłówka.

Firma Spektrum może poszczycić się najniższymi w Łodzi cenami za projekt portalu, w cenniku systemów WWW, można zobaczyć poglądowe ceny za projektowanie stron internetowych i inne ceny usług internetowych. Ceny za strony jakie oferuje firma nie są wygórowane, firmie zależy przede wszystkim na dobrych relacjach ze zleceniodawcą oraz jego pozyskaniu a nie na tym żeby czuł się skrzywdzony ceną strony WWW. Firma szuka nowych przedsiębiorców właśnie obniżając ceny budowania aplikacji w kosztorysie firmowym stron. Możliwości internetu są przeogromne ogranicza je czasami nasza wyobraźnia, dysponując odpowiednio dużym budżetem na wykonanie strony jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt internetowy od podstaw. Portal firmowy w teraźniejszej dobie to przymus, tym bardziej że pewnie konkurencja jest już od dawna w sieci i ma z tego tytułu wielkie przychody.Do rychłego zaprojektowania Państwa wymarzonej strony firmowej!

www.designspektrum.pl

Opublikowano dnia: 20 05 2011

Statystyki:

Wyświetleń: 236 Kliknięć: 11 CTR: 4.66%

OCENA:

Ocena: 3.9/10 (7 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: