Usługi » Kancelarie prawnicze » Odszkodowania za uszczerbki - pomoc prawna

Odszkodowania za uszczerbki - pomoc prawna

Odszkodowania za uszczerbki - pomoc prawna

Na szkody-osobowe.pl przeczytasz kwestie możliwości otrzymania odszkodowania za szkody rzeczowe. Dzięki Euco S.A. każdy powinien starać się o zadośćuczynienie spowodowanych niezależnie od siebie. Pomagamy i prowadzimy w sprawach sądowych o wypłatę należnego zobowiązania dla tego, kto ucierpiał przez okaleczenie. Patryk Nietubyć realizuje pomyślnie również sprawy bliskich zmarłego w wypadku podczas stosunku pracy.

Jako Euco płacimy zaliczkę na poczet oczekiwanego przez Klienta pieniężnego zadośćuczynienia przed zakończeniem sprawy. Proponujemy również zrealizowanie u nas usługi darmowej rehabilitacji zabezpieczonej z OC sprawcy. W tej materii Euco współdziała z nowoczesnymi klinikami rehabilitacyjnymi.

Europejskie Centrum Odszkodowań zabiega o otrzymanie należytego zadośćuczynienia z ubezpieczenia od Odpowiedzialności Cywilnej sprawcy i firm ubezpieczeniowych w kolizjach aut również po jego otrzymaniu.

Działamy na rynku odszkodowań od 2004 r.. Zaufało nam 150 000 osób. Kooperację zaczynamy po zawarciu umowy, ale najpierw po poznaniu sprawy i doradztwie bez wstępnego zobowiazania.

www.szkody-osobowe.pl

Opublikowano dnia: 07 03 2016

Statystyki:

Wyświetleń: 98 Kliknięć: 1 CTR: 1.02%

OCENA:

Ocena: 3.7/10 (3 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: