Usługi » Kancelarie prawnicze » Kancelaria Radców Prawnych – Krasuski i Wspólnicy

Kancelaria Radców Prawnych – Krasuski i Wspólnicy

Kancelaria Radców Prawnych – Krasuski i Wspólnicy

Kancelaria Radców Prawnych Krasuski i Wspólnicy z Wrocławia zajmuje się obsługą prawną firm działających m.in. w branży medycznej, nieruchomości, budownictwa, telekomunikacji, mediów i reklamy. W ramach oferty obsługi prawnej firm kancelaria prawna świadczy w szczególności następujące usługi: sporządzanie i weryfikacja umów, spory pracownicze, ochrona danych osobowych, windykacja należności.

Zespół wykwalifikowanych radców prawnych zapewnia reprezentację w postępowaniach sądowych przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, a także w postępowaniach arbitrażowych.

Kancelaria prawna zapewnia klarowną i praktyczną pomoc prawną pozwalająca na zmniejszenie ryzyka w prowadzonej działalności gospodarczej. Zachęcamy do skorzystania z oferty pakietów stałej obsługi abonamentowej, która pozwala na uzyskanie stałego dostępu do pomocy prawnej za miesięczna opłatą. W przypadku pojedynczych zleceń jesteśmy otwarci na ustalanie indywidualnych warunków finansowania.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług prawnych na stronie internetowej kancelarii prawnej, gdzie zostały zawarte opisy usług świadczonych przez kancelarię, a także informacje dotyczące zasad wynagradzania.

W celu omówienia szczegółowych zasad współpracy zapraszamy na spotkanie w siedzibie kancelarii prawnej we Wrocławiu.

www.k-legal.pl

Opublikowano dnia: 09 04 2015

Statystyki:

Wyświetleń: 137 Kliknięć: 3 CTR: 2.19%

OCENA:

Ocena: 2.9/10 (8 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: