Motoryzacja » Szkoły jazdy » Jazda defensywna szkolenia

Jazda defensywna szkolenia

Jazda defensywna szkolenia

Szkolenia dla kierowców podwyższają ich umiejętności i przyczyniają się do wzrostu świadomości zagrożeń na drogach. Jednym z praktyczniejszych szkoleń jest kurs na pojazdy uprzywilejowane, dedykowany osobom, które pracują jako kierowcy radiowozów, wozów Straży Pożarnej i karetek medycznych. Mieszczący się w Toruniu ODTJ od wielu lat prowadzi specjalistyczne szkolenia, wspierając kierowców w dążeniach do poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Kurs na pojazdy uprzywilejowane stał się obowiązkowy według rozporządzenia opublikowanego w 2013 roku. Każdy kierowca pojazdu uprzywilejowanego ma za zadanie otrzymać odpowiednie zaświadczenie i zakończyć pełny program szkolenia, który składa się z takich kwestiijak zagrożenia drogowe, psychologia transportu, pierwsza pomoc przedmedyczna i reakcja na wypadek drogowy. W trakcie zajęć praktycznych, kursanci testują swoją umiejętności na specjalnie przygotowanym placu manewrowym i symulatorze jazdy z ryzykiem wypadku.

Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu na pojazdy uprzywilejowane muszą dostarczyć ważne prawo jazdy w właściwej kategorii. Ponadto muszą zdobyć zaświadczenie o stanie zdrowia od swojego lekarza. Na końcu kursu odbywa się egzamin, którego zdanie daje możliwość otrzymania właściwego zezwolenia.

Według naszego ośrodka doskonalenia techniki jazdy, wszelkie szkolenia dla kierowców, to doskonała możliwość na zweryfikowanie swoich kompetencji. Wielu z naszych Klientów twierdzi, że przed konkretnym szkoleniem, nie czuło się komfortowo za kółkiem. Naszym priorytetem jest kształtowanie dobrych nawyków, istnienie których sprawi, że nasze drogi będą bezpieczniejsze. Zapraszamy na specjalistyczne szkolenia dla kierowców.

jazdadefensywna.net

Opublikowano dnia: 13 08 2016

Statystyki:

Wyświetleń: 135 Kliknięć: 4 CTR: 2.96%

OCENA:

Ocena: 3.2/10 (11 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: