Motoryzacja » Szkoły jazdy » Jazda defensywna szkolenia

Jazda defensywna szkolenia

Jazda defensywna szkolenia

Sztuka prowadzenia pojazdów nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych zasad ruchu drogowego i eksploatacji pojazdu. Znajomość technik defensywnej i ekonomicznej jazdy, wpływa nie tylko na nadwyżkę oszczędności związanych z eksploatacją pojazdu mechanicznego, ale także na minimalizację ryzyka kolizji w ruchu drogowym. Już dziś każdy z nas może zadbać o bezpieczeństwo na drogach, korzystając z przygotowanych przez naszą szkołe jazdy kursach jazdy defensywnej.
Szkolenie jazdy defensywnej poprawia technikę prowadzenia pojazdu i uczy ekonomii jazdy. Rezultatem zaliczenia wszystkich etapów szkolenia jest redukcja eksploatacji pojazdu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, jak i transportowanych ładunków. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób kompetentny i łatwy do zrozumienia. Nasi kursanci zostaną wyposażeni w pomocne podręczniki i kwalifikacje, które wpłyną na udoskonalenie techniki jazdy samochodem.
Kurs jazdy bezpiecznej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznej techniki jazdy i unikania niebezpiecznych sytuacji i wypadków na drogach. Każdy kurs składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Podczas zajęć teoretycznych nasi specjaliści omawiają podstawowe aspekty bezpieczeństwa na drogach: wykorzystanie potencjału technicznego samochodu, nowoczesne techniki hamowania, przyczyny i skutki kolizji drogowych, psychologiczne aspekty prowadzenia samochodu, udzielanie pierwszej pomocy, a także umiejętnośc odczytywania bodźców zewnętrznych podczas prowadzenia samochodu.
W trakcie zajęć praktycznych kursanci będą mogli poznać techniki poprawnego wychodzenia z poślizgów i reakcji na nagłą przeszkodę. Zostaną poinformowani o ergonomicznej i poprawnej pozycji na miejscu kierowcy, która wpływa na lepszą widoczność podczas prowadzenia samochodu.

www.safe-driving.pl

Opublikowano dnia: 06 03 2016

Statystyki:

Wyświetleń: 272 Kliknięć: 3 CTR: 1.1%

OCENA:

Ocena: 3.3/10 (12 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: