Kultura i sztuka » Kabaret » Kabaret DKD - skecze kabaretowe, muzyka i filmy.

Kabaret DKD - skecze kabaretowe, muzyka i filmy.

Kabaret DKD - skecze kabaretowe, muzyka i filmy.

Strona polskiego kabaretu DKD powstałego w 1989 roku przy Teatrze Dramatycznym w Słupsku. Oprócz występów kabaretowych chętnie organizujemy imprezy firmowe z najnowszymi, jak i klasycznymi skeczami i piosenkami, także jako konferansjerzy.Na stronie utwory muzyczne, video do posłuchania, obejrzenia i pobrania. Nowości, zdjęcia i ciekawostki.
Zapraszamy!
Kabaret DKD (Doczekać Końca Dnia) - polski kabaret powstały w 1989 roku przy Teatrze Dramatycznym w Słupsku. Choć jego skład często się zmieniał, niezmiennie do dnia dzisiejszego pozostają w nim Grzegorz Gurłacz i Dariusz Gatniejewski - współzałożyciele kabaretu. Skład uzupełnia muzyk - Przemysław Osiński.W czasie swojego istnienia stworzyli około 35. premier, zagrali ponad 2500 przedstawień, odwiedzili z koncertami wszystkie kraje w Europie, w których istnieje Polonia.
Kabaret DKD, to kabaret poszukujący wciąż nowych środków wyrazu, stąd też aktorzy wykorzystywali w swoich spektaklach elementy teatru lalek, najnowsze zdobycze techniki dźwiękowej, grali koncerty z Kwartetem Kontrabasowym i zrealizowali wiele innych pomysłów. W 2009 roku obchodzili jubileusz 20 lecia istnienia kabaretu. Koncert z tej okazji odbył się w maju 2010 roku. Było to niezwykłe widowisko, w którym udział wzięła Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" oraz zaproszeni wokaliści.

kabaretdkd.pl

Opublikowano dnia: 11 04 2011

Statystyki:

Wyświetleń: 1028 Kliknięć: 103 CTR: 10.02%

OCENA:

Ocena: 3.2/10 (19 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 83 Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: