Strony związane z hasłem 'imprezy firmowe':

 • Miniaturka

  Wesele ustroń »

  Ośrodek Muflon położony jest w urokliwym mieście Ustroń. Prowadzimy szeroką działalność nastawioną na wypoczynek, relaks oraz organizowanie imprez. Jesteśmy doskonałą bazą wypadową... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kabaret DKD - skecze kabaretowe,... »

  Strona polskiego kabaretu DKD powstałego w 1989 roku przy Teatrze Dramatycznym w Słupsku. Oprócz występów kabaretowych chętnie organizujemy imprezy firmowe z najnowszymi, jak i kla... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Imprezy firmowe »

  Organizacja imprez to nasza specjalność. Od wielu lat przygotowujemy szkolenia, konferencje i sympozja dla firm. Bardzo często takim wyprawą towarzyszą integracje. Jazda quadami, j... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Manager-art.pl »

  Każde współczesne przedsiębiorstwo uważa imprezy firmowe za najkorzystniejszy sposób na zintegrowanie się zatrudnianej załogi. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie tego rodzaju ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Imprezy firmowe Dolny Śląsk »

  Dobre współzależności pomiędzy zatrudnionymi są podstawą dobrze działającej spółki. Nic nie buduje tak dobrze powiązań jak imprezy firmowe. Możemy zaoferować ogromny zbiór organiza... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Imprezy integracyjne »

  Jeśli potrzebujesz pomocy przy organizacji efektownej imprezy na wodzie to poszukujesz Grupy Vision&Team. Zespół składa się z wielu osób posiadających wieloletnie doświadczenie... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Ośrodki wczasowe krynica zdrój »

  Krynica zdrój nazywana również krynicą górską to piękna miejscowość turystyczna w górach Beskidach. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszym ośrodkiem wczasowym, który posiada ni... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Apsters Club & Lounge imprez... »

  Apsters to wyrafinowany miejsce do najęcia na wyłączność w celu przeprowadzenia imprezy korporacyjnej. Robimy wszystko aby wszyscy odwiedzający nas klienci byli zadowoleni. Oferta ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  DJ Bydgoszcz »

  Cześć, nazywam się DJ Jacek i gdam w Bydgoszczy. Zatroszczę się o wyjątkową atmosferę, puszczając utwory przy których chcesz się bawić. Rozbawię Twoich przyjaciół i zorganizuje nie... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Organizacja wieczorów tematyczny... »

  Chcesz sprawdzić jak profesjonaliści organizują imprezy tematyczne? W najbliższym czasie masz zamiar zaplanować takie wydarzenie i szukasz ekipy, która będzie mogła do Ciebie przyj... szczegóły wpisu »