Internet i komputery » Oprogramowanie » SKP program podatkowa księga przychodów i rozchodów

SKP program podatkowa księga przychodów i rozchodów

SKP program podatkowa księga przychodów i rozchodów

SKP program podatkowa księga przychodów i rozchodów doskonale i niezawodnie spełnia swoje zadanie zarówno w małych, jak i dużych zakładach, w których prowadzona jest księga przychodów i rozchodów, a także ryczałt ewidencjonowany. SKP Super Księga Podatkowa to nie tylko finanse, ale także ma rozbudowany moduł płacowy, który dopuszcza między innymi wyliczanie wynagrodzeń na podstawie umów, prowadzenie kart pracy, czy wystawianie deklaracji ZUS.
Mała księgowość w firmie daje nam także sposobność rozliczania delegacji krajowych oraz zagranicznych, a także przejazdów. Program podatkowa księga przychodów i rozchodów dopuszcza nam prowadzenie niezawodnej i funkcjonalnej księgowości oraz obsługę klientów, korzysta z niej obecnie wiele biur rachunkowych.
SKP program księgowy daje nam możliwość indywidualnej konfiguracji, obejmuje bowiem dużą ilość modułów, które możemy dostosowywać do osobistych zasad. Dodajmy, że kpir program księgowy Super Księga Podatkowa posiada referencje Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.
Mała księgowość w firmie jest nieprawdopodobnie użyteczna i łatwa w obsłudze, o czym możemy przekonać się, korzystając z bezpłatnego e-szkolenia. Mała księgowość program SKP to przede wszystkim oszczędność oraz wygoda - za jego sprawą mamy możliwość zaoszczędzić wiele pieniędzy i płacimy wyłącznie za funkcje, z których korzystamy. Pobierając bezpłatną wersję testową mamy okazję bliżej zapoznać się z tym oprogramowaniem i zaobserwować jak działa on w naszej firmie.

www.ksiega-podatkowa.pl

Opublikowano dnia: 09 06 2016

Statystyki:

Wyświetleń: 56 Kliknięć: 5 CTR: 8.93%

OCENA:

Ocena: 6.6/10 (5 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: