Podkategoria: Edukacja i nauka » Języki obce

Dodaj stronę:

 • Miniaturka

  Zord - katalog stron »

  Rejestr stron internetowych Zord to nowa jakość na rynku SEOKatalogów. Nowa moc, nowe podejście, nowoczesne innowacje. Mając praktykę przy pracy z takimi katalogami jak nkatalog cz... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Katalog stron internetowych »

  Katalog www NKATALOG to nowoczesny i innowacyjny spis witryn internetowych. Niepowtarzalny szablon oraz fakt, iż korzystamy z bardzo dobrze zoptymalizowanego skryptu pod kątem wysz... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Katalog stron nGlobal »

  Spis stron NGlobal to nowoczesny spis portali internetowych, gdzie zgłaszając do moderacji swoją stronę dostajesz gwarancję solidności samej grupy JARMI (znanej z takich rozpoznawa... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Jarmin - profesjonalny katalog s... »

  Zbiór danych Jarmin to silnie zalinkowany, posiadający wartościowe wpisy katalog witryn www. Wyróżnia go codzienna i bardzo dokładna moderacja, gdzie najmniejszy spam odpada. Przez... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  SEOkatalog - polskie strony www »

  Indeks stron www Jarmi to pierwszy spis z ekipy JARMI. Od niego powstała marka. Swój byt w sieci rozpoczynał jako Otwarty_Mini, potem przeobraził się w wartościowy SEOKatalog, któr... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy językowe dla firm »

  Kursy angielskiego dla firm w Krakowie to nielada wyzwanie. Dlatego niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego kursu językowego. Szkoła językowa Accent sprosta wszystkim wyamaganiom ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Angielski dla dzieci metodą Hele... »

  Przestrzeń Kreatywnego Rozwoju powstała z pasji kreacji, decydowania o sobie i dawania innym tego co w nas najlepsze. W naszym ośrodku na Woli uczymy dzieci języka angielskiego met... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Angielski dla dzieci Bielsko »

  Szukasz Szkoły językowej w Bielsku-Białej dla siebie, swojego dziecka lub swojej kadry pracowniczej? Nasz szkoła zapewnia naukę języka angielskiego dla każdego i na różnym poziomie... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy językowe »

  Obecnie bez umiejętności posługiwania się obcym językiem niemożliwym jest poprawnie egzystować. By podołać tej konieczności organizowane są bogate kursy. Warto jednak uczyć się kon... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Puenta – angielski dla firm »

  Każdy pracujący u nas tłumacz przysięgły posiada nie tylko odpowiednie kompetencje, ale również doświadczenie mające kluczowe znaczenie w pracy dla poważnych klientów. Jesteśmy fir... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Szybkiekursy.pl »

  Szybkie Kursy Ośrodka Edukacji to kompleksowe wsparcie dla każdego, kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje. Zapewniamy naukę w małych grupach, pod opieką wykwalifikowane... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Lego Sopot »

  Angielskie legowisko - językowe warsztaty z klockami - Gdynia, Sopot, Gdańsk. Tysiące klocków lego; 4x250 słów i wyrażeń; nauka przez ruch i rytm; 90 minut uczty dla fanów lego; dl... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  E-pisanie.EDU.pl - pisanie prac »

  Przygotowujemy wzory prac licencjackich oraz magisterskich. Zajmujemy się także opracowaniem bibliografii oraz planu pracy. Podejmujemy się redagowania prac z różnych dyscyplin nau... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  ÖSTERREICH INSTITUT POLSKA kurs ... »

  Z nami nauczysz się języka niemieckiego - szybko, skutecznie oraz w komfortowych warunkach. oferujemy naukę na wszystkich poziomach dla osób w każdym wieku. Już dziś zachęcamy Cię ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Angielski przez Skype »

  Uczeń XXI wieku korzysta z rozmaitych źródeł wiedzy. Wiele zmieniło się także w sposobach przyswajania wiedzy. Coraz więcej uczących się to ludzie dorośli, zapracowani i mający bar... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Tłumacz Tychy »

  Dodatkowo jeśli chcą Państwo to mogą mieć skorygowane tłumaczenia na inny również język obcy. Tłumaczenia przysięgłe wykonywane są przez tłumaczy posiadających niesamowite kwalifik... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Język angielski Piaseczno »

  Ośrodek lingwistyczny w Piasecznie ma do zaoferowania bardzo duży wybór metod nauczania języka angielskiego oraz dobrze wyszkoloną grupę nauczycieli. Zostaje teraz tylko rozpocząć ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  BIURO USŁUGOWE ARB MGR ANTONI BA... »

  Chcesz zamówić tłumaczenia z języka polskiego na język obcy czy tłumaczenia z języka niemieckiego, rosyjskiego na język polski? Działamy na terenie z Katowic oraz Zabrza. Nasze Biu... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Biuro tłumaczeń Wrocław »

  Wrocławskie biuro tłumaczeń LEKTOR może pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie obsługi tłumaczeń. Specjalizujemy się w tłumaczeniach konsekutywnych i symu... szczegóły wpisu »

Dodaj stronę: