Strony związane z hasłem 'kursy językowe':

 • Miniaturka

  Kursy językowe dla firm »

  Kursy angielskiego dla firm w Krakowie to nielada wyzwanie. Dlatego niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego kursu językowego. Szkoła językowa Accent sprosta wszystkim wyamaganiom ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy językowe »

  Obecnie bez umiejętności posługiwania się obcym językiem niemożliwym jest poprawnie egzystować. By podołać tej konieczności organizowane są bogate kursy. Warto jednak uczyć się kon... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy językowe - Poznań, Wrześni... »

  Profesjonalne usługi w aspekcie przekładu tekstów z języków niemieckiego na polski i odwrotnie to propozycja, z której mogą skorzystać instytucje, firmy oraz osoby prywatne. Dotycz... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Nauka języków w Profi-Lingua »

  Szkoła języków obcych Profi-Lingua jest obecna na rynku edukacyjnym już od dwudziestu lat. Zajęcia w Profi-Lingua prowadzone są metodą komunikatywną – nauczyciele skupiają się na 4... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy językowe Wrocław »

  Firma LEKTOR to szeroka gama kursów języków dla osób w każdym wieku. Prowadzimy lekcje z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego oraz... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Rok szkolny w USA »

  Szkoła językowa JPEdukacja oferuje wyjazdy na rok szkolny do USA. W naszej ofercie znajdują się oferty również na kursy w takich krajach jak Anglia, Francja czy Hiszpania. JPEdukac... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Www.akcent-poznan.com.pl »

  Szkoła Języków Obcych Akcent ma do zaoferowania swoim kursantom szybką a także efektywną naukę, kursy dla dzieci a także młodzieży, dla firm czy też dorosłych, indywidualne oraz ob... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Szkoła językowa Białystok »

  Masz zamiar rozpocząć kurs języka obcego, niemniej jednak nie wiesz, którą szkołę wybrać? Wybór jest oczywisty. Perfect EuroSchool. Istniejemy od 1995 roku i przez ten okres z nasz... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Puenta – angielski dla firm »

  Każdy pracujący u nas tłumacz przysięgły posiada nie tylko odpowiednie kompetencje, ale również doświadczenie mające kluczowe znaczenie w pracy dla poważnych klientów. Jesteśmy fir... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Albion Zabrze - Szkoła Języków o... »

  Szkoła Języków Obcych w Zabrzu to wymarzona placówka do poznania nieznanego języka. Ta instytucja gwarantuje renomowany poziom zajęć, a także miłą aurę podczas zajęć. Co więcej, po... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Język angielski Piaseczno »

  Ośrodek lingwistyczny w Piasecznie ma do zaoferowania bardzo duży wybór metod nauczania języka angielskiego oraz dobrze wyszkoloną grupę nauczycieli. Zostaje teraz tylko rozpocząć ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Angielski online »

  Myślisz jak kształcić się angielskiego? A może nauka czyniła Tobie trudności? To w tej chwili damy Ci szansę niepowtarzalną okazję aby to zmienić. Zapewniamy naukę w miłej atmosfer... szczegóły wpisu »