Dom i ogród » Ogrzewanie » Biogaz

Biogaz

Biogaz

Instalacje biogazowe to alternatywa dla konwencjonalnych instalacji grzewczych. Są wysoce energooszczędne, gdyż wykorzystują gromadzący się na składowiskach odpadów biogaz. Biogaz jest efektem ubocznym procesu rozkładu odpadów organicznych i składa się z metanu oraz dwutlenku węgla. Mieszaniny te w naturalnych warunkach są wysoce groźne, dlatego istotne jest odgazowanie składowiska odpadów. Gaz wysypiskowy dostaje się w ten sposób do instalacji ogrzewania, która zamienia go w energię potrzebną do ogrzania domu.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem instalacji działających w oparciu o odnawialne źródła energii. Instalacje biogazowe dają szansę na skuteczne przetworzenie biogazu w ciepło, które ogrzewa wnętrze domu, a także wodę bieżącą. Każde budowane przez naszą firmę instalacje są sprawne i wysoce ekonomiczne. Biogaz to doskonała alternatywna dla osób, które troszczę się o swoje otoczenie.

Możesz być pewny naszych umiejętności. Projektujemy bezpieczne i energooszczędne instalacje biogazowe, które można stosować w wolnostojących domach, gospodarstwach rolnych, a także w zakładach przemysłowych. Nasze rozwiązania to koncepcje na miarę XXI wieku. Zapraszamy!

www.wagra.pl

Opublikowano dnia: 10 08 2016

Statystyki:

Wyświetleń: 301 Kliknięć: 5 CTR: 1.66%

OCENA:

Ocena: 1.5/10 (13 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: