Dom i ogród » Ocieplanie » Ocieplanie poddaszy pianką cennik

Ocieplanie poddaszy pianką cennik

Ocieplanie poddaszy pianką cennik

Nowoczesne ocieplenia budynków pianką otwartokomórkową i zamkniętokomórkową. Firma KDKPro to fachowcy od termoizolacji natryskowej. W świadczonych usługach używamy piankę poliuretanową o znakomitych właściwościach izolacyjnych. Jeśli poszukujesz materiałów do izolacji docierających w trudno dostępne powierzchnie, przyjdź do nas już teraz.

Izolacja natryskowa pozwala na szybsze pokrycie dowolnej powierzchni – poddasza, ścian i podłogi. W zależności od miejsca, w którym jest ona stosowana występują dwa typy piany – pianka otwartokomórkowa i pianka zamkniętokomórkowa. Izolacja pianką to odporne i niezagrażające środowisku zabezpieczenie Twojego domu przed nadmierny ubytkiem ciepła. Jako innowacyjny materiał izolacyjny, pianka PRO jest o wiele bardziej praktyczna niż inne, znane nam metody ociepleń. Oprócz niskiego współczynnika nasiąkania wilgoci, system natryskowej izolacji zabezpiecza budynki przed groźnymi mikroorganizmami. Z tego względu jest szczególnie polecana osobom cierpiącym na uczulenia skórne i oddechowe.

Pianka PUR nakładana jest przy użyciu maszyn ciśnieniowych, co zapewnia skuteczność zakrycia nawet trudno dostępnych powierzchni. Sama warstwa ocieplenia jest bardzo cienka co oszczędza przestrzeń. Pianka poliuretanowa to funkcjonalny materiał izolacyjny, wytyczający nowe trendy w budownictwie. KDKPro gwarantuje korzystne ceny usług i błyskawiczną realizację każdego zlecenia (zależnie od wielkości danej powierzchni).

www.kdkpro.pl

Opublikowano dnia: 21 10 2016

Statystyki:

Wyświetleń: 149 Kliknięć: 7 CTR: 4.7%

OCENA:

Ocena: 2.6/10 (5 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: