Biznes, Firmy » Kancelarie prawne » Odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania komunikacyjne

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych za wypadki komunikacyjne to specjalność naszej kancelarii. Firma Salus od kilku lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Klientów, którzy doznali szkód związanych z wypadkiem drogowym. Naszym priorytetem jest natychmiastowa reakcja, a także precyzyjna analiza danego zlecenia, co pomaga nam w wywalczeniu dla naszych Klientów wysokich sum odszkodowań.
Kolizja drogowa to jedna z najczęstszych przyczyn powstawania szkód. Powiekszający się ruch na drogach, a także niekorzystne warunki atmosferyczne mają negatywny wpływ na jakość bezpieczeństwa w komunikacji. Każda osoba poszkodowana, lub pokrzywdzona w zdarzeniu drogowym może liczyć na wsparcie finansowe w postaci odszkodowania.
W naszej firmie dbamy o niesienie pomocy wszystkim uczestnikom ruchu drogowego - pieszym, kierowcom, pasażerom pojazdów mechanicznych, rowerzystom i motocyklistom. Nasi specjaliści dochodzą odszkodowań za obrażenia ciała, uszczerbki na zdrowiu, a także za uszkodzone lub zniszczone mienie. Kancelaria Solus pomaga także w dochodzeniu innych form roszczeń takich jak zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów na leczenie.
W trakcie postępowania, nasi fachowcy dogłębnie analizują daną sprawę i dobierają precyzyjną strategię działań. Dodatkowo przygotowują niezbędną dokumentację i reprezentują Klientów kancelarii przed odpowiednimi organami administracji i sądownictwa. Zawsze starają się o bieżące informowanie Klientów o postępach zlecenia.
Kancelaria Solus to sprawdzony partner w kwestii dochodzenia odszkodowań. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, których bogata wiedza prawna wpływa na skuteczność postępowania. Możemy zapewnić Państwu najwyższe odszkodowania i profesjonalną obsługę. Zapraszamy!

Kancelaria SALUS sp. j. Toruń

ul. Konopnickiej 27/1,
87-100 Toruń
tel. (56) 620 00 85, fax (56) 621 00 73

www.salus-odszkodowania.pl

Opublikowano dnia: 27 02 2016

Statystyki:

Wyświetleń: 196 Kliknięć: 3 CTR: 1.53%

OCENA:

Ocena: 2.7/10 (6 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: