Zdrowie i uroda » Psychoterapeuta » Www.bebia.pl

Www.bebia.pl

Www.bebia.pl

Oferowanie usług psychologicznych przy użyciu zaawansowanych opcji technologicznych takich jak sieć internetowa ułatwia przekształcanie klasycznych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne i mobilne formy działalności.

Internet może być użytkowany w różnorakich działaniach i usługach psychologicznych zarówno jako pomoc podstawowa albo uzupełniająca, jak i wspierająca tradycyjne formy oraz środki pomocy. Internetowe poradnictwo tworzy rozległe perspektywy zarówno przed psychologami, jak przed osobami potrzebującymi pomocy.

Nie należy uważać internetowego doradztwa psychologicznego jako alternatywnego sposobu rozwiązywania problemu w stosunku do tradycyjnych wizyt w gabinecie psychologicznym. Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA ma stanowić jedną z wielu sposobności pobierania psychologicznego wsparcia. Należy zdawać sobie sprawę, że efektywne usuwanie ostrych zaburzeń psychicznych nie może być sprowadzone do poradnictwa on-line.

Człowiek decydując się na konsultację w standardowym gabinecie psychologicznym często włącza bezwarunkowy hamulec emocjonalny, co stanowi typową reakcję spowodowaną lękiem przed indywidualną konfrontacją z psychologiem (obcym człowiekiem). Internetowe poradnictwo psychologiczne pozwala na efektywne zredukowanie owej bariery psychicznej. Nie musisz składać indywidualnej wizyty u specjalisty żeby otrzymać kompetentną poradę na temat swego problemu. Ukryta twarz specjalisty służy sprawnemu wynajdywaniu tematów natury wstydliwej. Rozmaitość oraz elastyczność metod komunikacji z psychologiem dopuszcza sukcesywne prezentowanie swej osobowości – otwieranie się przed psychologiem w zależności od indywidualnych potrzeb w konkretnym momencie.

www.bebia.pl

Opublikowano dnia: 19 02 2014

Statystyki:

Wyświetleń: 231 Kliknięć: 6 CTR: 2.6%

OCENA:

Ocena: 4.3/10 (11 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: