Zdrowie i uroda » Psycholog » Psychoterapeuta Lublin - gabinet Agaty Poręba

Psychoterapeuta Lublin - gabinet Agaty Poręba

Psychoterapeuta Lublin - gabinet Agaty Poręba

Psychoterapia Lublin - gabinet Agaty Poręby oferuje kompleksową pomoc w przypadku trudności w życiu codziennym różnego typu począwszy od depresji kończąc na aktywizacji bezrobotnych.

Agata Poręba jako wykwalifikowany psycholog i terapeuta pomaga osobom dojrzałym i w wieku dziecięcym i młodzieży. Przyjmuje w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

Terapeuta Agata Poręba pracuje również jako nauczyciel uniwersytecki. Prowadzi również współpracę z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych oraz biznesowych, jak również programów rozwojowych i aktywizowania osób bezrobotnych. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje według zasad znajdującymi się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W jej pracy najistotniejsze jest dobro Klienta. Odwiedzając jej poradnię można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. W ofercie poradni znajdziemy poza tym szkolenia oraz warsztaty. Poradnię Agaty Poręby warto polecić, ponieważ oferowana przez nią pomoc psychologiczna zapewnia dobre rezultaty. Wypada również nadmienić, iż Agata Poręba nieustannie poszerza swą wiedzę w zakresie psychologii w ramach studiów doktoranckich.

agataporeba.pl

Opublikowano dnia: 09 09 2016

Statystyki:

Wyświetleń: 95 Kliknięć: 10 CTR: 10.53%

OCENA:

Ocena: 3.0/10 (8 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: