Zdrowie i uroda » Gabinety lekarskie » Pomoc psychologiczna Warszawa

Pomoc psychologiczna Warszawa

Pomoc psychologiczna Warszawa

Oferuję profesjonalną pomoc psychologiczną oraz sesje terapeutyczne z wykorzystaniem konwencji gestaltowskiej. Zajrzyj na moją stronę internetową, gdzie zapoznasz się z przydatnymi informacjami na temat mojego gabinetu psychoterapeutycznego.

Jak do mnie trafić?

Mój gabinet zlokalizowany jest w Warszawie. Mapki dojazdowe przedstawione są na stronie - po prostu wejdź do zakładki kontakt. Jeżeli przeżywasz jakiś problem z którym nie jesteś w stanie zmierzyć się samodzielnie, to wykorzystaj możliwości jakie posiada psychoterapia. Z pewnością łatwiej to napisać, niż rzeczywiście pokonać uczucie zawstydzenia czy niepewności i zgłosić się po pomoc psychologiczną. Ale trzeba pamiętać, że to właśnie psycholog lub psychoterapeuta jest osobą posiadającą odpowiednie wykształcenie i wiedzę, które mogą się przyczynić do skutecznego rozwiązania problemu.

Dlaczego psychoterapia Gestalt?

Psychoterapia Gestalt jest w ostatnim czasie bardzo popularną odmianą psychoterapii. Jeżeli nie wiesz jak wyglądają sesje terapeutyczne w tym nurcie, wahasz się czy ten rodzaj psychoterapii będzie odpowiedni dla ciebie, to przyjdź na wstępne spotkanie. Czasem wystarczy tylko rozmowa telefoniczna by zdobyć rozeznanie czy Gestalt to jest to. Więcej szczegółów na temat psychoterapii Gestalt w Warszawie otrzymasz wchodząc na moją stronę www.

www.psychoterapeutagestalt.pl

Opublikowano dnia: 16 04 2011

Statystyki:

Wyświetleń: 572 Kliknięć: 52 CTR: 9.09%

OCENA:

Ocena: 2.7/10 (20 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 89 Odwiedziny googlebot 26

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: