Zdrowie i uroda » Gabinety kosmetyczne » Depilacja Toruń Reja

Depilacja Toruń Reja

Depilacja Toruń Reja

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści używają tylko najnowszego sprzętu. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w czytnik zawartości melaniny w skórze, który umożliwia bardzo precyzyjnie dostosować moc lasera do konkretnego rodzaju skóry. Przez zastosowanie takich rozwiazań technologicznych wyeliminowano możliwość poparzenia. W przypadku starszych urządzeń zdarzają się poparzenia skóry.

Depilacja laserowa- bardzo szybki zabieg

Nie tak dawno, na depilację laserową należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów wyposażonych w dwie soczewki depilacja przebiega niezwykle sprawnie. Depilacja niewielkich partii ciała to zaledwie kilka chwil.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo trwała metoda usuwania zbędnego owłosienia. Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, aby na zawsze zlikwidować niechciane owłosienie.

Wysoki komfort zabiegu

Laser ten wyposażony jest w specjalny system chłodzący. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera jest bezpieczna dla skóry.

Depilacja laserowa to najlepszy sposób usuwania zbędnego owłosienia. Zastosowanie najnowszych technologii jest gwarancją bezpieczeństwa dla skóry, ale także trwałości oraz szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest też polecana osobom, które borykają się z nieestetycznym problemem wrastających włosków.

Zapraszamy:
Beauty Medica Depilacja laserowa
87-100 Toruń, ul Reja 20

www.beautymedica.pl

Opublikowano dnia: 02 03 2019

Statystyki:

Wyświetleń: 171 Kliknięć: 2 CTR: 1.17%

OCENA:

Ocena: 1.0/10 (3 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: