Usługi » Opakowania » Zakręcarki do słoików

Zakręcarki do słoików

Zakręcarki do słoików

W wielkich zakładach przemysłowych stawia się na rozwój nowoczesnych technologii. Teraz obserwujemy narodziny nowej epoki, w której maszyny przeprowadzają ciężkie procesy pakowania i przetwórstwa artykułów spożywczych. Montuje się kompletne linie rozlewnicze bogate w specjalne urządzenia pracujące z wysoką skutecznością. Takimi urządzeniami są zakręcarki do puszek. Dziś wiele zakładów nie wyobraża sobie pracy bez maszyn. Warto inwestować w praktyczne rozwiązania, które poprawią standardy pracy i zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa.

Oferowane przez naszą firmę zakręcarki do puszek firmy Zalkin, jednego z liderów produkcji maszyn, to urządzenia, które idą z duchem czasu. Zakręcarki, tak jak inne maszyny pakujące, znacznie usprawniają produkcję. Zakręcarki jedno głowicowe działają z efektywnością sięgającą od 600 do 3 500 zakrętek na 1h. Z kolei zakręcarki rotacyjne są w stanie zamknąć od 3 500 do 60 000 opakowań na 1h. Możliwości tych maszyn są zatem ogromne.

Sprzedawane przez naszą firmę maszyny pakujące, takie jak zakręcarki, wpływają na korzystniejszą wydajność linii rozlewniczej, co poprawia całość pracy przedsiębiorstwa. Mogą być zaopatrzone w rożnego rodzaju głowice, które w łatwy sposób można dostosować do właściwego opakowania. Zakręcarki do puszek to ultranowoczesny produkt, który spełnia wszelkie wymogi przedsiębiorców.

www.zakrecarki.eu

Opublikowano dnia: 28 07 2016

Statystyki:

Wyświetleń: 66 Kliknięć: 1 CTR: 1.52%

OCENA:

Ocena: 6.3/10 (3 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: