Usługi » Tłumaczenia » Tłumaczenie niemiecki

Tłumaczenie niemiecki

Tłumaczenie niemiecki

Oczywiście Internetowy Zespół Tłumaczy TRANS-LING jest usługodawcą stricte tłumaczeniowym, oferującym w głównej mierze usługi tłumaczeniowe, niemniej jednak oferuje również usługi językowe w szerszym rozumieniu tego słowa:

Po pierwsze można tutaj umówić się na prywatne lekcje języka niemieckiego (za dopłatą wręcz z dojazdem do ucznia). W tej usłudze mieszczą się zwykłe korepetycje dla tych uczniów, którzy wymagają większej trochę uwagi ze strony lektora ze względu na słabsze wyniki w nauce. Poza tym oferta usług obejmuje także lekcje języka niemieckiego dla dorosłych osób (zarówno dla początkujących, jak i konwersacje dla zaawansowanych już uczących się). W tym zakresie przygotowujemy kandydatów na studia językowe a także studentów, którzy mają do zaliczenia ciężki egzamin (zarówno z praktycznej znajomości języka obcego, jak i z teorii, np. z gramatyki).

Poza wyżej wymienioną usługą od wielu lat zajmujemy się także redakcją i edytowaniem tekstów (w tym tekstów sporządzonych w jęz. polskim), które mają zostać opublikowane w prasie, publikacji naukowych, reklam i broszur marketingowych.

Natomiast w przypadku, w którym rozglądasz się za tłumaczem pisemnym lub ustnym, też nie pozostawimy Cię bez pomocy. Nasz idealnie wykwalifikowany zespół tłumaczy języków obcych bardzo chętnie zrealizuje Twoje zamówienie przetłumaczenia tekstów z języka obcego na polski, czy z polskiego na język obcy (np. tłumaczenie niemiecki). I co bardzo istotne: zamówić możesz tłumaczenie przez internet, nie wyściubiając nawet nosa z domu: szybko, łatwo i przyjemnie wysyłasz prośbę o wycenę via mail, odpowiedź otrzymujesz przed upływem sześćdziesięciu minut tą samą drogą, a następnie identycznie zamawiasz tłumaczenie.

www.trans-ling.pl

Opublikowano dnia: 01 04 2011

Statystyki:

Wyświetleń: 1000 Kliknięć: 19 CTR: 1.9%

OCENA:

Ocena: 7.5/10 (105 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 125 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 53

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: