Usługi » Opakowania » Podajniki etykiet - INPOL

Podajniki etykiet - INPOL

Podajniki etykiet - INPOL

Żadna firma nie będzie w stanie działać bez przestrzeni magazynowych, w którym będą przechowywane elementy konstrukcyjne i towary. Nie ma przecież nic gorszego, jak bałagan panujący w pomieszczeniu magazynowym. Nie powinny się tam znajdować żadne dodatkowe przedmioty poza takimi, jakie okazałyby się potrzebne do bieżącej produkcji.

W utrzymaniu porządku na magazynie przydatne jest też wyposażenie, ułatwiające jego odpowiednią ochronę, a więc: transportery rolkowe, owijarki palet lub materiały samoprzylepne. Należy więc również wiedzieć, iż takie przedmioty wykorzystuje się do działań, jak znakowanie pudeł, jak plomby samoprzylepne a także podajniki etykiet. Takie pudełka mogą zawierać w sobie daną liczbę sztuk danego towaru - bez pasującego oznakowania, magazynierom o wiele trudniej byłoby się zorientować pośród tak dużej ilości produktów.

Popularnym rozwiązaniem są również kropki klejowe, jakie pomagają w umieszczaniu kartek z większą ilością wiadomości. Co ciekawe, taka masa umożliwia również umieszczanie informacji na ścianach, nie pozostawiając śladów.

Ład zachowany na magazynach to także szybsze obsłużenie klienta, a tym samym większe przychody przez brak marnowania czasu.

www.inpolpolska.com

Opublikowano dnia: 12 05 2015

Statystyki:

Wyświetleń: 103 Kliknięć: 1 CTR: 0.97%

OCENA:

Ocena: 2.7/10 (3 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 43 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: