Usługi » Wypożyczalnie » Ekrany LED wynajem

Ekrany LED wynajem

Ekrany LED wynajem

Nasze przedsiębiorstwo, jako dostawca ekranów LED, świadczy wynajem telebimów na imprezy. W ramach tej usługi zapewniamy przewóz urządzeń w profesjonalnych walizkach, montaż i demontaż konstrukcji mobilnej, a także konfigurację urządzeń i obsługę techniczną wydarzenia. Nasza drużyna to grupa fachowców, którzy bardzo szybko dostarczą Tobie wysoka jakość obrazu i dźwięku.

W naszym warsztacie projektujemy ekrany mobilne z przeznaczeniem do szybkiej instalacji na koncertach. ekrany mobilne wymagają elastycznej konstrukcji i profesjonalnego oprogramowania, przez wzgląd na specyfikację masowych imprez. Mobilna konstrukcja jest bardzo prosta w instalacji i daje możliwość nieograniczonej konfiguracji i ustawień kąta przechylenia wyświetlacza. Sam ekran LED na wynajem jest urządzeniem bardzo precyzyjnym. Wzbogacony jest w dodatkowe zabezpieczenia przed wilgocią i ochronę przed niekorzystnym działaniem światła. Inteligentny panel daje możliwość szybkiego zarządzania ustawieniami wyświetlacza i wyświetlaną treścią. Wyświetlacz charakteryzuje wysoka rozdzielczość i niespotykana intensywność kolorów.

Możemy Wam zaoferować fachowy wynajem telebimów na imprezy. Cały czas jesteśmy gotowi, by stworzyć dla Ciebie wysokiej jakości oprawę sceniczną . Możesz zaufać naszym kwalifikacjom!

www.ekranyled.eu

Opublikowano dnia: 11 08 2016

Statystyki:

Wyświetleń: 68 Kliknięć: 5 CTR: 7.35%

OCENA:

Ocena: 2.3/10 (4 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: