Turystyka i wypoczynek » Hotele » Hotel Konin Stara Gorzelnia: sala weselna Konin.

Hotel Konin Stara Gorzelnia: sala weselna Konin.

Hotel Konin Stara Gorzelnia: sala weselna Konin.

Stylowy hotel Konin Stara Gorzelnia oferuje: noclegi, restauracja, pub, pokoje, sala weselna, konferencje. Goście mogą skorzystać także z różnorodnych dodatkowych atrakcji (sauny, solarium, chatki grillowej). Hotel Licheń Stara Gorzelnia to kompilacja elementów zabytkowych i nowoczesności. W ten sposób zachwyca niepowtarzalnym wyglądem. Mieści się bowiem w zabytkowym obiekcie starej gorzelni hrabiego Kwileckiego z XIX wieku. W trakcie modernizacji, starano się zachować jak najwięcej zabytkowych stylowych elementów. Hotel Stara Gorzelnia to doskonałe miejsce:
- zarówno na noclegi Licheń, Konin - komfortowe pokoje z bogatym wyposażeniem (TV, bezprzewodowy Internet); w cenie jest śniadanie, a także pobyt dzieci do lat trzech.
- jak również na zorganizowanie uroczystości – sala weselna Konin / sala weselna Licheń – elegancka sala, w której przygotowywane są różnorodne przyjęcia, bankiety, imprezy firmowe, konferencje.
- w restauracji może spróbować wyśmienitych dań, a w pubie zaczerpnąć dużej porcji relaksu;
W pobliżu hotelu mieści się Jezioro Licheńskie oraz plac zabaw. Goście mogą także odpoczywać przy chatce grillowej czy skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego latem.

www.staragorzelnia.pl

Opublikowano dnia: 05 08 2014

Statystyki:

Wyświetleń: 165 Kliknięć: 2 CTR: 1.21%

OCENA:

Ocena: 3.9/10 (7 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: