Strony związane z hasłem 'USG':

 • Miniaturka

  Urolog Katowice »

  Docent Szewczyk jest urologiem. W swoim gabinecie prowadzi porady urologiczne w oparciu na najnowsze doniesienia medyczne krajowe i światowe, badanie USG dróg moczowych i prostaty,... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  SOFIMED »

  Każdego dnia naszej pracy dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi medyczne stały na najwyższym poziomie. Sofimed to dynamicznie rozwijająca się prywatna jednostk... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Masaż limfatyczny w Łodzi »

  Lekarze z prywatnej placówki zdrowia Trimedic zapraszają wszystkich chętnych pacjentów z Łodzi oraz okolic, którzy potrzebują rehabilitacji oraz porady neurologa, kardiologa czy te... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Dobry ginekolog Warszawa »

  Zdrowie jest warunkiem dobrego samopoczucia i odnoszenia sukcesów na polu prywatnym i zawodowym. Niepokojące objawy, które pojawiają się na skórze powinny skłonić nas do natychmias... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  MED-EXPERT SPÓŁKA Z O.O. badanie... »

  W Warszawie znajduje się Centrum Medyczne Med-Expert, w którym przyjmują pacjentów lekarze specjaliści kardiolodzy, wenerolodzy oraz neurolodzy. Kontrakt podpisany z Narodowym Fund... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Echousg.pl badania echo i USG pr... »

  Zdrowie to cenna rzecz, którą ma człowiek. Należy o nie dbać jak najlepiej. Aby czynić to dobrze, należy wykonywać badania, które przedstawiają stan zdrowia naszego organizmu. Tote... szczegóły wpisu »