Strony związane z hasłem 'poliwęglan':

 • Miniaturka

  Www.boral.pl - płyty PA6 »

  Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości prefabrykatów. W naszej ofercie znajduje się między innymi polietylen. Kreujemy tworzywa sztuczne mające de fakto sz... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Koplex.pl - poliwęglan »

  Sektor budownictwa jest bez wątpienia coraz bardziej rozwinięty. Wszystko to za sprawą wielu nowych towarów, jakie z czasem pojawiają się na rynku a robią naprawdę ogromne zamiesza... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Świetliki dachowe, pasma świetln... »

  Produkujemy montujemy i remontujemy poliwęglanowe świetliki dachowe, łukowe pasma świetlne, naświetla kalenicowe oraz zadaszenia,wykonujemy konstrukcje oparte o profile aluminiowe ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Poliwęglan komorowy »

  Płyty poliwęglanowe komorowe, z racji specjalnej struktury wewnętrznej zwane również płytami kanalikowymi, produkowane są metodą ko-ekstruzji (współwytłaczania) z żywicy poliwęglan... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Folia dekoracyjna »

  BHF Poznań to firma, która oferuje bardzo duży asortyment folii okiennych przeznaczonych do zabezpieczenia szyb przed rożnymi bodźcami zewnętrznymi. Korzystając z tej oferty nie mu... szczegóły wpisu »