Strony związane z hasłem 'organizacja imprez':

 • Miniaturka

  Wodzirej Poznań »

  Wodzirej Poznań proponuje fachową praktykę podczas animowania imprez. Wesele lub bankiet planowany w umiejętny sposób przez didżeja na lata zalegnie w sercu bawiących się na weselu... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Organizacja imprez plenerowych -... »

  Oferta Kombinatu Filmowego obejmuje kompleksową organizację imprez filmowych - produkujemy zarówno pojedyncze imprezy w ramach Kina pod Gwiazdami, jak i cykle, trasy, przeglądy i i... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Organizacja imprez »

  KBPK, czyli Krakowskie Biuro Promocji Kultury to firma zajmująca się organizacją imprez masowych i wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych i rozrywkowych. Podczas pierwszych siedmiu la... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Hostessy »

  Profesjonalna organizacja imprez wymaga doświadczenia oraz wiedzy jak odpowiednio je zrealizować. Wymagana także jest doświadczona w swoich obowiązkach kadra ludzi. Konferansjerzy,... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Organizacja imprez integracyjnyc... »

  Organizacja imprez to bardzo czasochłonne i stresujące zadanie, ciężko jest przygotować program, który będzie wszystkim pasował i każdego zadowalał. Jesteśmy elastyczni i do każdeg... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Manager-art.pl »

  Każde współczesne przedsiębiorstwo uważa imprezy firmowe za najkorzystniejszy sposób na zintegrowanie się zatrudnianej załogi. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie tego rodzaju ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Www.proarte.izabelawiczak.pl »

  Nie twierdzisz, że organizacja imprez dla dzieci to nie jest należąca do Ciebie dyscyplina? Jeżeli tak - wejdź na prezentowaną witrynę. Po co? Żeby odkryć imponujące fotografie z i... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Imprezy integracyjne »

  Jeśli potrzebujesz pomocy przy organizacji efektownej imprezy na wodzie to poszukujesz Grupy Vision&Team. Zespół składa się z wielu osób posiadających wieloletnie doświadczenie... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Organizacja imprez okolicznościo... »

  W pobliżu Nowej Wsi Lęborskiej jest Kębłowo Nowowiejskie, a tam zbudowany został wspaniały dom Zapiecek. Wokół znajduje się przecudowny ogród, który sąsiaduje z lasem. Urządzamy ws... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Organizacja imprez dla dzieci »

  Urodziny dla dzieci oraz wszelakiego typu eventy, polegające na zabawie, a dodatkowo integracji to coraz popularniejszy sposób na odjazdowe wręcz urodziny dla dzieci. Prawie każde ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Organizacja wieczorów tematyczny... »

  Chcesz sprawdzić jak profesjonaliści organizują imprezy tematyczne? W najbliższym czasie masz zamiar zaplanować takie wydarzenie i szukasz ekipy, która będzie mogła do Ciebie przyj... szczegóły wpisu »