Strony związane z hasłem 'fizjoterapia':

 • Miniaturka

  Rehabilitacja śląsk »

  Często po różnych wypadkach, chorobach konieczna jest porządna rehabilitacja. Dlatego stworzyliśmy dla Państwa stronę internetową, na której zamieszczane są ogłoszenia rehabilitant... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Leczenie rwy kulszowej »

  Specjalistyczny gabinet Fizjoterapia Kalisz ma w swej ofercie fizjoterapię oraz fizykoterapie. Wykonujemy specjalistyczne badania z obszaru uzdrawiania rwy kulszowej. Rwa kulszowa ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Masaż Kraków »

  Jeśli cierpisz na dolegliwości związane z bólem kręgosłupa, stawów, czy mięśni, rwą kulszową, zapaleniem ścięgna Achillesa albo doznałeś jakiejś kontuzji uprawiając sport, skontakt... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Ortimed - Fizjoterapeuta »

  Przychodnia fizjoterapii Ortimed w Bydgoszczy - zapraszamy na zdrowotne usługi medyczne. W Ortimed Bydgoszcz wykonujemy takie usługi jak rehabilitacja, fizjoterapia, kinezyterapia,... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Fizjoterapia Poznań »

  Przy ogromnej ilości problemach zdrowotnych pacjentów na różnych płaszczyznach konieczna jest odpowiednia pomoc specjalisty z zakresu fizjoterapii, która zaowocuje szybkim powrotem... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Rehabilitacja Wrocław »

  Zajmujemy się rehabilitacją dzieci i młodzieży zmagających się ze dolegliwościami układu ruchu. Fizjoterapię wykonujemy w naszym gabinecie dostosowując ją indywidualnie do dysfunkc... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Rehabilitant w Poznaniu »

  Wiele osób ma różnorodne problemy zdrowotne, w których niezbędna jest fachowa fizjoterapia by wrócić do zdrowia. Istotne jest aby w takich przypadkach wziąć po uwagę pomoc osoby wy... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Masaż Szczecin »

  Jest wiele różnych metod rehabilitacyjnych, jedną z nich jest właśnie masaż, który powoduje poprawę stanu, oraz zmniejsza uczucie bólu. W naszym Centrum Rehabilitacji wykonujemy fa... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Trening słuchowy Johansena »

  Twoje dziecko zachowuje się w sposób, który niepokoi Ciebie albo osoby zajmujące się dzieckiem? Zastanawiasz się, jak pomóc dziecku i sobie? Ośrodek Mały Człowiek to miejsce na war... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  RehaKursy.pl - kursy dla fizjote... »

  RehaKursy.pl - specjalnością firmy jest fizjoterapia. Firma organizuje kursy dla fizjoterapeutów w największych miastach w Polsce takich jak: Warszawa, Gdańsk i Poznań. Na kursach ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Fizjoterapia »

  Internetowy serwis fizjoterapeutyczny. Znajdziecie w nim wszystkie informacje dotyczące fizjoterapii. Spis fizjoterapeutów oraz gabinety fizjoterapeutyczne. W poszczególnych działa... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Dla pacjenta »

  Fizjoterapia Bydgoszcz to zabiegi, które na pewno korzystnie wpłyną na Wasze zdrowie oraz samopoczucie. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych gabinetów. Rehabilitacja Bydgosz... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Www.czyz.edu.pl »

  Dzisiaj kursy i szkolenia są bardzo potrzebne. W ten sposób podnosi się swoje kwalifikacje i co ważne można będzie na tym sporo zarobić. Nasze centrum kursów i szkoleń wychodzi nap... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Dbaj o zdrowie w domowym zaciszu »

  Łatwe i bezpieczne w obsłudze elektrostymulatory pomogą Ci cieszyć się dostępem do fizjoterapii w domowym zaciszu. To ty wybierzesz, kiedy i o której skorzystasz z elektroterapii. ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kompleksowa rehabilitacja Kraków »

  Orto-sport to krakowska placówka z długoletnim doświadczeniem posiadająca w swojej załodze profesjonalistów pełnych pasji. Może się także poszczycić ugruntowaną renomą i również za... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy dla fizjoterapeutów - reha... »

  Reha Academy prowadzi profesjonalne szkolenia i kursy fizjoterapii, które skupiają się na interdyscyplinarnym podejściu do pacjenta. Łączenie wiedzy z zakresu medycyny i sportu, po... szczegóły wpisu »