Strony związane z hasłem 'fizjoterapeuta':

 • Miniaturka

  Masaż Kraków »

  Jeśli cierpisz na dolegliwości związane z bólem kręgosłupa, stawów, czy mięśni, rwą kulszową, zapaleniem ścięgna Achillesa albo doznałeś jakiejś kontuzji uprawiając sport, skontakt... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Fizjoterapia Poznań »

  Przy ogromnej ilości problemach zdrowotnych pacjentów na różnych płaszczyznach konieczna jest odpowiednia pomoc specjalisty z zakresu fizjoterapii, która zaowocuje szybkim powrotem... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Rehabilitacja Wrocław »

  Zajmujemy się rehabilitacją dzieci i młodzieży zmagających się ze dolegliwościami układu ruchu. Fizjoterapię wykonujemy w naszym gabinecie dostosowując ją indywidualnie do dysfunkc... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Rehabilitant w Poznaniu »

  Wiele osób ma różnorodne problemy zdrowotne, w których niezbędna jest fachowa fizjoterapia by wrócić do zdrowia. Istotne jest aby w takich przypadkach wziąć po uwagę pomoc osoby wy... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Fizjoterapia »

  Internetowy serwis fizjoterapeutyczny. Znajdziecie w nim wszystkie informacje dotyczące fizjoterapii. Spis fizjoterapeutów oraz gabinety fizjoterapeutyczne. W poszczególnych działa... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Masaż Białystok - fizjolift.pl »

  Fizjo&Lift to salon masażu z siedzibą w Białymstoku. Jego pracownicy cechują się indywidualnym podejściem do pacjentów, które przekłada się na wyższą efektywność terapii. W sal... szczegóły wpisu »