Strony związane z hasłem 'drewno':

 • Miniaturka

  Oklejanie płyt meblowych Pruszkó... »

  Firma Konar S. C. działa na rynku polskim od 1996 roku. Zajmujemy się sprzedażą materiałów z drewna.Nasi klienci zaopatrują się u nas w tarcicę budowlaną: więźby dachowe na wymiar,... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Okna Drewniane »

  Wiosna i lato to idealny czas na domowe inwestycje- mieszkanie można modernizować, odnawiać po zimie oraz przygotować na następną. Jest to też, idealny okres na wymianę stolarki ok... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kowalstwo artystyczne - sklep in... »

  Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu z artykułami metaloplastycznymi. W naszej ofercie wyszukają Państwo kute kosze na drewno, stojaki na butelki, gazetniki, parasolniki, popiel... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Stopnie drewniane na schody. »

  WODEX PHU - Wybory z drewna - W branży drzewnej stale jesteśmy już od 12 lat. Wykonujemy wyroby z drewna: tralki, stopnie schodowe, poręcze, blaty robocze, płyty z drewna klejonego... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Drewno kominkowe »

  Jeśli szukamy wysokiej jakości drzewa opałowego albo drewna do kominka, witryna internetowa drewnoopalowe.com.pl jest na pewno dla nas. Producent wyspecjalizował się w dostarczaniu... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Ochrona drewna »

  Vidaron.pl to witryna internetowa, która prezentuje bogatą ofertę eksperta w ochronie i dekoracji drewna. Na wieloletnie korzystanie z drewnianych produktów pozwala tylko prawidłow... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Drewmex - Skład Drewna Kraków - ... »

  Tartak "DREWMEX" rozpoczął swoją działalność w 1996 roku. Dzięki konsekwentnej pracy i talentom organizatorskim osób w nim pracujących, firma w ciągu 17 lat istnienia na ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Konstrukcje klejone »

  Glulam (drewno klejone warstwowo) jest produktem z drewna konstrukcyjnego wytwarzanym poprzez sklejanie poszczególnych, zwymiarowanych elementów surowca drzewnego w warunkach kontr... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Altany ogrodowe firmy Wood-Mix »

  Przedsiębiorstwo Wood-Mix jest świętokrzyską firmą, która od już prawie trzynastu lat dostarcza wyroby z drewna, które przystrajają przydomowy ogródek. Do takich wyrobów kwalifikuj... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Drewno na balkon »

  Na stronie internetowej znajduje się oferta sprzedaży desek drewnianych służących do prac remontowo-budowlanych. Oferujemy między innymi podłogi z drewna krajowego i egzotycznego o... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Tarcica iglasta »

  Nasza firma na rynku związanym z drewnem działa już realnie bardzo długo. Posiadamy ponad 40 lat doświadczenia co ze stuprocentową pewnością umożliwia nam stwierdzić, że znamy się ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Termodrewno »

  Nasze przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie:
  deski tarasowe – w kilku profilach o powierzchni ryflowanej oraz gładkiej
  deski elewacyjne – nie zawiera żywic, dlatego b... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Domy szkieletowe »

  Drewno to naturalny surowiec stosowany w budownictwie już od stuleci. Żadne nowoczesne odpowiedniki materiałów budowlanych nie mogą się z nim równać pod względem estetyki oraz ekol... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  DLH - drewno z całego świata »

  Produkty drewniane i drewno firmy Dlh to doskonałej jakości produkty na świecie. W asortymencie firmy znajdziecie Państwo deski tarasowych iDECK o najwyższym standardzie, wykonane ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  CARREA - szeroka gama płytek imi... »

  W przypadku podłogi w łazience bardzo ważne jest, aby była ona odporna na wilgoć. Różnego rodzaju panele czy też zwykłe drewniane podłogi nie mają tak wysokiej odporności jak płytk... szczegóły wpisu »