Strony związane z hasłem 'dietetyk':

 • Miniaturka

  Odchudzanie Szczecin »

  Chcesz zrzucić zbędne kilogramy ? Potrzebujesz właściwej diety ? Chcesz zacząć się prawidłowo odżywiać ?Slimer to poradnia żywieniowa i dietetyczna, gdzie masz możliwość skorzystan... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Dietetyk, Poradnia dla Osób z Na... »

  Poradnia oferuje:
  - diety odchudzające dla dorosłych i dzieci, dla osób zdrowych i z różnymi schorzeniami
  - diety na utrzymanie wagi
  - diety w leczeniu anoreksji i b... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Odchudzanie Katowice »

  Nasze Centrum Dietetyczne powstało w trosce o zdrowy styl życia mieszkańców naszych miast. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach większość z nas niewiele czasu poświęca przyg... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Minds Area Warszawa Mokotów »

  Znajdujący się na warszawskim Mokotowie gabinet psychologiczny Minds Area zaprasza do skorzystania z fachowej pomocy psychologicznej. W naszej ofercie jest psychoterapia dla dzieci... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Poradnia dietetyczna »

  Kwestia z utrzymaniem odpowiedniej wagi ciała i niewłaściwa dieta to problem, który dotyka przeogromną grupę ludzi. Szybkie tempo życia, problemy w pracy nie pomogą w odpowiednim o... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Dietetyk Bydgoszcz »

  Odczuwasz ciągłe zmęczenie? Chciałbyś zacząć się zdrowo odżywiać? A może Twoim marzeniem jest pozbycie się paru zbędnych kilogramów? odpowiednio spisana dieta może okazać się rozwi... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Wkładki ortopedyczne lublin »

  Innowacyjna oferta naszej poradni dostosowana jest do wymagań naszych pacjentów, którzy najczęściej zainteresowani są zmniejszeniem tkanki tłuszczowej, zmniejszeniem wagi, modelowa... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Peeling Gdynia »

  Centrum Odnowy Zdrowia i Urody BIOMED w Gdyni zachęca na profesjonalne ocenienie stanu zdrowia naszego organizmu. Nasze centrum ma w posiadaniu najnowocześniejszy sprzęt leczniczy ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Dieta Bydgoszcz »

  Od dziś bycie na diecie wcale nie musi wiązać się z wyrzeczeniami, ciężką pracą oraz żmudnym i pracochłonnym przygotowywaniem posiłków. Live-Food wychodzi na przeciw potrzebom osób... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Przyjazny-dietetyk.pl »

  Coraz więcej słyszysz na temat zdrowego odżywania? Wiesz że dobrze zbilansowana dieta pomoże Ci nie tylko schudnąć, ale będzie pozytywnie wpływać na kondycję fizyczną i psychiczną ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Centrum dietetyki wrocław »

  Świat Dietetyki jest zepołem znawców z obszaru psychodietetyki, której zadaniem jest nauczanie i zapewnianie pomocy w kwestii racjonalnego odżywiania. Korzystając z naszej obszerne... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Nauka pływania warszawa »

  Aby posiadać przez długie lata bardzo dobre zdrowie trzeba o nie zadbać na wielu płaszczyznach. Pływanie i właściwa dieta to podstawy naszego dobrego zdrowia i nastroju. Jeżeli chc... szczegóły wpisu »