Sklepy » Zegarki » Kiedy liczy się każdy ułamek sekundy… Doxa na start!

Kiedy liczy się każdy ułamek sekundy… Doxa na start!

Kiedy liczy się każdy ułamek sekundy… Doxa na start!

W życiu każdego z nas pojawia się wiele sytuacji, w których istotna okazuje się każda sekunda. Czasomierze z kolekcji Doxa Trofeo Chrono to propozycja dla wszystkich tych, dla których precyzja pomiarów, uwzględniająca każdy ułamek sekunda, okazuje się najważniejsza.

Zegarki Doxa Trofeo Chrono wyposażone są w kwarcowy mechanizm typu 5030 D Ronda. Posiadają chronograf, gwarantujący łatwy i błyskawiczny dostęp. Niezwykle starannie zaprojektowane czasomierze Doxa Trofeo Chrono posiadają sekundnik, stoper, a także dwa dodatkowe liczniki, które zarezerwowane są dla odmierzania czasu trzydziestominutowego i dwunastogodzinnego.
Liczniki znajdują się w centralnej części tarczy, dzięki czemu bardzo szybko odczytać można w konkretnej chwili dokładny czas. Dodatkowo ich kolor jest utrzymany w kolorystyce czerwieni, która fantastycznie komponuje się ze srebrną tarczą.
Oprócz funkcji wskazywania czasu, zegarek wyposażony jest również w tachymetr. Ogromną zaletą zegarków z kolekcji Doxa Trofeo Chrono jest ich niesamowita lekkość, którą zawdziecza się starannie zaprojektowanej kopercie. Średnica koperty wynosi 43, 5 mm i posiada aluminiową lunetę i szafirowe szkiełko, które troszczy się o to, by zegarek nie ulegał uszkodzeniom mechanicznym. Na szczególną uwagę zasługuje również wodoodporność czasomierzy Doxa Trofeo Chrono, która dochodzi do głębokości nawet 100 m.

Zegarki dostępne są obecnie w dwóch wariantach- na skórzanych paskach oraz metalowych bransoletach.

Statystyki:

Wyświetleń: 180 Kliknięć: 24 CTR: 13.33%

OCENA:

Ocena: 6.4/10 (7 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 26

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: