Motoryzacja » Wynajem samochodów » Rozliczanie czasu pracy kierowców. Kara viatoll

Rozliczanie czasu pracy kierowców. Kara viatoll

Rozliczanie czasu pracy kierowców. Kara viatoll

Proponuję skorzystać z naszych usług w obszarze Doradztwa Transportowego KaraITD. prowadzą to byli pracownicy Inspekcji Transportu Drogowego. Zdobytym doświadczeniem pomagamy przewoźnikom drogowym tak, aby ich kontakt z organami kontrolnymi był minimalny. Zapraszamy do współpracy na bardzo dobrych warunkach.
Doradztwo Transportowe KaraITD Tomasz Redo proponuje dzialalność w obszarze transportu oraz przedsiębiorstw wykonujących przewozy na podstawie zaświadczenia na przewozy drogowe na potrzeby własne. Swoim zakresem działalności obejmuje :
- kompletną analizę danych z tachografów cyfrowych, kart kierowców oraz zapisów z wykresówek. Ewidencja czasu pracy kierowców jest prowadzona w oparciu o Ustawę o czasie pracy kierowców, Kodeks Pracy oraz Ustawę o transporcie drogowym wraz z aktami wykonawczymi. Analiza danych z wykresówek oraz kart kierowców prowadzona jest w formie elektronicznej. Równocześnie z analizą prowadzona jest kontrola realizacji postanowień Rozporządzeń Parlamentu Europejskiego i Rady nr 561/2006 oraz (EWG) nr 3821/85 przez zatrudnianych kierowców.

www.karaitd.pl

Opublikowano dnia: 08 10 2014

Statystyki:

Wyświetleń: 256 Kliknięć: 4 CTR: 1.56%

OCENA:

Ocena: 4.4/10 (8 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: