Motoryzacja » Serwisy » Automatyczne skrzynie biegów naprawa Lubuskie

Automatyczne skrzynie biegów naprawa Lubuskie

Automatyczne skrzynie biegów naprawa Lubuskie

Nasze przedsiębiorstwo działa na i naprawa automatyczne skrzynie biegów od 1999 roku. Naprawiamy wyłącznie automatyczne skrzynie biegów. Posiadamy duże doświadczenie w tej działalności dzięki czemu przeprowadzamy profesjonalny i szybki serwis. Odpowiadamy na liczne pytania klientów przez telefon, mailowo oraz osobiście w biurze przedsiębiorstwa.
Naprawa skrzyni biegów w zależności od znalezionej wady i marki auta trwa zwykle od 1 do około 3 dni. W cięższych sytuacjach naprawa automatycznej skrzyni biegów może potrwać do 7 dni. Klient na bieżąco jest informowany o przebiegu naprawy i o kosztach jakie poniesie.
Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Jenin koło Gorzowa Wielkopolskiego
Najbezpieczniej jest dostarczyć samochód wynajmując autopomoc. zabezpieczamy się w ten sposób wyrządzeniu dodatkowych uszkodzeń wewnątrz automatycznej skrzyni biegów, zwiększających niepotrzebnie koszty naprawy. Współpracujemy z firmami świadczącymi usługi autopomocy w Gorzowie Wlkp. Cena za 1 kilometr wynosi 1 złoty. W wypadku gdy automat pracuje w trybie awaryjnym, możemy dojechać bezpośrednio niesprawnym samochodem. Jest także możliwość dowiezienia samej automatycznej skrzyni biegów. Automatyczne skrzynie biegów to nasza specjalność.

www.auto-matic.com.pl

Opublikowano dnia: 01 04 2011

Statystyki:

Wyświetleń: 1116 Kliknięć: 384 CTR: 34.41%

OCENA:

Ocena: 4.0/10 (29 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 96 Odwiedziny googlebot 41

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: