Motoryzacja » GPS » Automapa - licencja na automapę on-line

Automapa - licencja na automapę on-line

Automapa - licencja na automapę on-line

Tylko aktualne oprogramowanie nawigacyjne umożliwi kierowcom sprawne i szybkie dotarcie do celu. Mapy, które nie uwzględniają zmian na drogach bardzo często w praktyce okazują się nieprzydatne czy wręcz bezużyteczne i utrudniają wręcz jazdę zarówno w terenie jak i w mieście.

W przypadku oprogramowania nawigacyjnego Automapa problem został rozwiązany przez usługę subksypcji, która oznacza rok darmowej i automatycznej aktualizacji map. Po tym okresie należy wykupić abonament na kolejne dwanaście miesięcy. Można to zrobić przez stronę internetową LicencjaAutomapa która po podaniu numeru licencji wysyła powiadomienie o terminie wygaśnięcia aktualizacji. Zasady są takie same w przypadku obydwu znajdujących się w sprzedaży map tj. Automapa Polska i Automapa Europa w wersjach od 1 do Automapa 6.7.

Model automatycznej aktualizacji map nawigacyjnych staje się coraz popularniejszy ponieważ nie wymaga od użytkowników zakupu i instalacji nowego oprogramowania. Wystarczy raz w roku podać numer licencji i mamy pewność, że co kilka dni będziemy otrzymywać nową mapę. Prostota i użyteczność takiego rozwiązania sprawia, że wkrótce stanie się ono standardem, a producencji oprogramowania GPS prawdopodobnie wycofają się ze starego modelu, który zakładał, że klient co jakiś czas kupuje nowe mapy tylko dlatego, że różnią się zawartością.

licencjaautomapa.pl

Opublikowano dnia: 06 04 2011

Statystyki:

Wyświetleń: 1064 Kliknięć: 177 CTR: 16.64%

OCENA:

Ocena: 3.9/10 (18 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 95 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: