Media » Telewizja » Wynajem telebimów

Wynajem telebimów

Wynajem telebimów

Nasze przedsiębiorstwo, jako producent urządzeń diodowych, świadczy wynajem telebimów na koncerty. W związku z tą usługą zapewniamy transport sprzętu w specjalnych walizkach, montaż i demontaż konstrukcji mobilnej, a także konfigurację sprzętu i obsługę techniczną wydarzenia. Nasza drużyna to grupa specjalistów, którzy w krótkim czasie zapewnią Tobie rozrywkę na najwyższym poziomie.

W naszym warsztacie produkujemy mobilne telebimy przeznaczone do elastycznego montażu na imprezach masowych. Telebimy mobilne wymagają elastycznej konstrukcji i specjalistycznego okablowania, ze względu na charakterystykę masowych wydarzeń. Mobilna konstrukcja jest niezwykle prosta w postawieniu i daje możliwość nielimitowanej konfiguracji i szerokiego kąta przekrzywienia wyświetlacza. Sam telebim na wynajem jest urządzeniem bardzo precyzyjnym. Wzbogacony jest w nadprogramowe zabezpieczenia przeciwdeszczowe i warstwę ochronną przed promieniami słonecznymi. Intuicyjny sterownik umożliwia szybkie zarządzanie ustawieniami wyświetlacza i wyświetlaną treścią. Wyświetlacz cechuje wysoka rozdzielczość i znakomita głębia kolorów.

Możemy Wam zaoferować fachowy wynajem telebimów na imprezy. Cały czas jesteśmy gotowi, by zadbać o obsługę techniczną Twojego wydarzenia . Możesz zaufać naszym umiejętnością!

wynajem-telebimow.com.pl

Opublikowano dnia: 10 08 2016

Statystyki:

Wyświetleń: 78 Kliknięć: 1 CTR: 1.28%

OCENA:

Ocena: 2.7/10 (7 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: