Internet i komputery » Serwis komputerowy » Serwis komputerowy

Serwis komputerowy

Serwis komputerowy

www.profixit.eu

Centrum serwisowe o nazwie Profixit to Twój najlepszy partner, jeżeli chodzi o wszelkie naprawy pogwarancyjne elektroniki komputerowej. Nasz serwis komputerowy przyjmuje zarówno komputery stacjonarne, jak i przenośne, a ponadto urządzenia mobilne w postaci tabletów i smartfonów.

Gwarantujemy najwyższą jakość przeprowadzanych usług i podejmiemy się usunięcia praktycznie każdej usterki. Naprawa laptopów oraz naprawa smartfonów przeprowadzana jest w systemie od drzwi do drzwi, to znaczy, iż sprzęt odbiera od Państwa i po naprawie także dostarczy go współpracujący z naszym serwisem kurier.

Na stronie internetowej znajdują się przykładowe opinie zadowolonych klientów oraz wstępne cenniki usunięcia najpopularniejszych usterek. Podejmiemy się zarówno zadań podstawowych, typu wymiana matrycy lub klawiatury, jak i wymagających kompleksowego i profesjonalnego podejścia, to znaczy naprawy płyt głównych i wymiany ich części składowych. Usuniemy też usterki portów USB, gniazd ładowania, czy na przykład modułów Wi-Fi oraz Bluetooth.

https://www.profixit.eu

Opublikowano dnia: 15 06 2021

Statystyki:

Wyświetleń: 148 Kliknięć: 3 CTR: 2.03%

OCENA:

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: