Internet i komputery » Pozycjonowanie stron » Pozycjonowanie Poznań

Pozycjonowanie Poznań

Pozycjonowanie Poznań

Firma kungas.eu powstała w 2008 roku w Poznaniu, jako firma specjalizująca się w sprzedażą domen internetowych, która z czasem poszerzyła zakres działalności o tworzenie stron internetowych oraz oferowanie klientom możliwości dzierżawy miejsca na serwerach. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było rozpoczęcie budowy sklepów internetowych w oparciu o sprawdzone rozwiązania. Naszą najnowsza i obecnie najmocniejszą stroną oferty jest usługa „pozycjonowanie stron i sklepów internetowych”.

W przeciągu minionego roku pozycjonowanie stało się naszym głównym obsyarem działań. Na początku usługę pozycjonowania oferowaliśmy tylko firmy działające na terenie miasta Poznań, jednak z czasem zaczęły zgłaszać się do nas firmy z całej Polski.

Obecnie obsługujemy firmy z miast takich jak Poznań, Warszawa, Wrocław, Wolsztyn, Kraków czy Gdańsk.

Nasze umiejętności zostały zauważone przez największe firmy branży pozycjonowania. Otrzymaliśmy ofertę współpracy z jedną z największych w Polsce firm, która jako jedną z pozycji w swojej ofercie umieszcza właśnie pozycjonowanie. Obecnie współpracujemy już kilka miesięcy i wszystko wskazuje na to, że nasza współpraca dalej będzie się rozwijać oraz poszerzać o prowadzenie kampani Adwords.
Pozycjonowanie Poznań

www.kungas.eu

Opublikowano dnia: 06 04 2011

Statystyki:

Wyświetleń: 539 Kliknięć: 26 CTR: 4.82%

OCENA:

Ocena: 3.8/10 (22 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 88 Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: