Midero

Midero

Pozycjonowanie stron, omnichannel commerce, big data, analityka webowa, systemy klasy CRP/ ERP…jeżeli te pojęcia są Ci obce, nie martw się – w Midero znamy się na tym i co więcej, wiemy jak przełożyć tę wiedzę na konkretne korzyści dla Twojej firmy.

Klaster analityki biznesowej Midero to grupa firm, z których każda specjalizuje się w innym zakresie ICT oraz e-marketingu

Członkowie Midero:

-Wolfgraf – istniejący od 2006 roku zespół webdesignerów, programistów i grafików. Tworzenie stron www, systemów CRP oraz ERP, aplikacji webowych i oprogramowania to nasza specjalność. Jeżeli potrzebujecie stworzyć stronę internetową sklepu, zadbać o identyfikację wizualną marki albo sprawić, żeby istniejąca witryna była bardziej atrakcyjna, zapraszamy!

-Supremum SEO – zajmujemy się marketingiem internetowym, optymalizacją i pozycjonowaniem stron www. Działamy już od 2006 r., a od 2010 r. jako niezależna spółka.

-Neokracja – zajmujemy się marketingiem w mediach społecznościowych. Zadbamy o to, co mówią o Twoich usługach w social media, przeprowadzimy kampanię reklamową i kompleksowo zadbamy o obsługę firmowych profili.

-Averi – dla nas Google AdWords i Google Analytics nie mają tajemnic – wykorzystujemy te narzędzia, aby lepiej poznać potrzeby klientów, prowadzimy kampanię linków sponsorowanych oraz organizujemy szkolenia, na których dzielimy się swoją wiedzą.

-mBuzz – zajmujemy się marketingiem szeptanym na forach internetowych i kontrolą wizerunku Twojej firmy w sieci.

Dowiedz się więcej: https://midero.pl/

midero.pl

Opublikowano dnia: 27 11 2018

Statystyki:

Wyświetleń: 74 Kliknięć: 244 CTR: 329.73%

OCENA:

Ocena: 1.0/10 (3 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: