Internet i komputery » Oprogramowanie » Jpk-link.pl Program JPK - scalanie JPK i wysyłka

Jpk-link.pl Program JPK - scalanie JPK i wysyłka

Jpk-link.pl Program JPK - scalanie JPK i wysyłka

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga od właściciela podejmowania wielu działań, by spełnić wymogi prawa. Pośród tych elementów do wykonania, które od 01.01.2018 r. obowiązują wszystkie firmy, także mikro, jest przesyłanie co miesiąc do urzędów skarbowych jednolitego pliku kontrolnego np. JPK_VAT.
Plik JPK-VAT, JPK-FA, JPK_KP itd. to zbiór danych, który w ściśle określonym formacie eksportowany jest z informatycznych systemów księgowych stosowanych w danej firmie i zawiera on dane odzwierciedlające księgi podatkowe lub dokumenty księgowe.
Dlatego wydaje się, że ważne jest poszukiwanie rozwiązań, dzięki którym tworzenie i przesyłanie takiego pliku do urzędu skarbowego stanie się prostsze.
Zadanie to nieco się komplikuje gdy firma ma wiele oddziałów lub korzysta z kilku programów księgowych. W takim przypadku przed wysyłką należy wykonać scalanie JPK. Warto wówczas skorzystać z pomocy oprogramowania JPK Link.
Ten program JPK kontroluje poprawność plików źródłowych pod względem formalnym, a następnie wykonuje łączenie JPK. Powstały scalony plik JPK po ponownej weryfikacji jest droga elektroniczną przesyłany do organów kontroli podatkowej.
To duże udogodnienie dla przedsiębiorstwa, gdyż dzięki temu firma nie musi dokonywać zmian w dotychczasowym sposobie księgowania. Wiązałoby się ono z poniesieniem dodatkowych kosztów a ponadto rozwiązanie takie nie tylko ułatwia obowiązkowy proces przesyłania JPK ale i zdejmuje z przedsiębiorcy stres związany z tworzeniem, scalaniem i wysyłką tego rodzaju plików. Program do JPK gwarantuje, że pliki JPK zostały prawidłowo utworzone, scalone i bezpiecznie przesłane.
Dobrze jest zajrzeć na stronę: https://www.jpk-link.pl i skorzystać z pomocy jaką daje program JPK Link, który polecany jest dla biur rachunkowych, firm wielooddziałowych oraz jednostek budżetowych. To dobry sposób na łatwe tworzenie, scalanie JPK i wysyłkę.

https://www.jpk-link.pl

Opublikowano dnia: 30 08 2018

Statystyki:

Wyświetleń: 25 Kliknięć: 1 CTR: 4%

OCENA:

Ocena: 5.5/10 (2 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: