Hobby i rozrywka » Imprezy » Organizacja imprez integracyjnych - grupa PGE

Organizacja imprez integracyjnych - grupa PGE

Organizacja imprez integracyjnych - grupa PGE

Imprezy integracyjne i konkretna motywacja to jeden z najważniejszych aspektów, na jakich polega funkcjonowanie każdej firmy. Zatrudnione osoby, dzięki dodatkowemu szkoleniu ich zdolności do integracjj, stają się bardziej rzetelni w ramach piastowanych stanowisk pracy.
Następną znaczącą rzeczą jest też obopólna zażyłość pomiędzy podwładnymi, umożliwiająca pracę w przyjemnej atmosferze, na którą pozwalają spotkania pracownicze, jakie aranżuje PGE. W naszej ofercie proponujemy przede wszystkim przeprowadzenie wszelakich szkoleń i imprez. Zapewniamy dobrą zabawę, a także odpowiednio przygotowane ćwiczenia, mające na celu podwyższyć zarówno zdolności wspólnej pracy pomiędzy oddziałami pracownika, jak też jego predyspozycje zawodowe.
Wszystkich dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 728 568 033. Polecamy naszą stronę internetową, http://www. pge. org. pl/ gdzie znajdują się zdjęcia z przygotowywanych przez nas kursówintegracyjnych. Można skontaktować się z nami także mailem: pge@pge.org.pl, a także przy pomocy komunikatora Skype: „pge-biuro”.

www.pge.org.pl

Opublikowano dnia: 11 06 2014

Statystyki:

Wyświetleń: 172 Kliknięć: 5 CTR: 2.91%

OCENA:

Ocena: 2.6/10 (8 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: