Podkategoria: Edukacja i nauka » Kursy i szkolenia

Dodaj stronę:

1 2 3 4 5 6 7 następna strona »
 • Miniaturka

  Sprawdziany z historii »

  Piękny czas wakacyjnego wypoczynku minął nieodwracalnie. Dlatego jest to najwyższa pora aby poważnie zastanowić się nad sprawdziany z historii. Jeśli w poprzednim roku nie szło Ci ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Zord - katalog stron »

  Rejestr stron internetowych Zord to nowa jakość na rynku SEOKatalogów. Nowa moc, nowe podejście, nowoczesne innowacje. Mając praktykę przy pracy z takimi katalogami jak nkatalog cz... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Katalog stron internetowych »

  Katalog www NKATALOG to nowoczesny i innowacyjny spis witryn internetowych. Niepowtarzalny szablon oraz fakt, iż korzystamy z bardzo dobrze zoptymalizowanego skryptu pod kątem wysz... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Katalog stron nGlobal »

  Spis stron NGlobal to nowoczesny spis portali internetowych, gdzie zgłaszając do moderacji swoją stronę dostajesz gwarancję solidności samej grupy JARMI (znanej z takich rozpoznawa... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Jarmin - profesjonalny katalog s... »

  Zbiór danych Jarmin to silnie zalinkowany, posiadający wartościowe wpisy katalog witryn www. Wyróżnia go codzienna i bardzo dokładna moderacja, gdzie najmniejszy spam odpada. Przez... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  SEOkatalog - polskie strony www »

  Indeks stron www Jarmi to pierwszy spis z ekipy JARMI. Od niego powstała marka. Swój byt w sieci rozpoczynał jako Otwarty_Mini, potem przeobraził się w wartościowy SEOKatalog, któr... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Rozwój osobisty szkolenia »

  Już wkrótce w Polsce skończą się fundusze unijne. Szkoleniowcy drżą na samą myśl o tym fakcie. Czy rzeczywiście jest się czego bać? Czy trenerstwo i coaching czeka zastój? Bez wątp... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Konferencje »

  Każdy użytkownik internetu, który szuka taniego miejsca noclegowego lub miejsca na konferencje powinien sprawdzić ofertę naszego portalu. Nasza strona oferuje wiele ciekawych obiek... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Szkolenia bezpiecznej jazdy »

  ODTJ Rajder to ciesząca się wielkim uznaniem szkoła, gdzie masz sposobność doskonalić przeróżne techniki jazdy. Ośrodek mieści się w Toruniu i zajmuje powierzchnię ponad 20 hektaró... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Księga haccp, ghp, gmp »

  Haccp-online.com.pl - serwis poświęcony systemowi haccp, w ramach którego organizujemy szkolenia online z zakresu: szkolenia haccp, szkolenia ghp, szkolenia gmp, szkolenia zarządza... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Szkolenia kierowców »

  W dzisiejszych czasach coraz większa ilość firm realizuje szkolenia kierowców. Rzeczywistość drepta do przodu tak samo jak technologia. Transport staje się coraz bardziej ważny, a ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Szkolenia Szczecin »

  Nasza firma została stworzona dla Ciebie byś mógł się podszkolić w zakresie biznesowym m.in marketing czy zarządzanie. Przeprowadzamy szkolenia dla firm jak i pracowników. Mamy świ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kurs pierwszej pomocy Stay &... »

  Zastanawiałeś się kiedyś, jak zachowasz się w momencie zaistnienia wypadku? Czy będziesz potrafił przełamać swoje obawy, nerwy, i udzielisz osobom rannym pierwszej pomocy? Analogic... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Szkolenia BHP »

  Centrum Kształcenia Mieczysław Jankowski to profesjonalne szkolenia BHP i ocena ryzyka zawodowego. Nasze szkolenia BHP prowadzą najlepsi specjaliści z dziedziny BHP. Dążymy do tego... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  EDUPORT KURSY MATURALNE w Krakow... »

  EDUPORT KURSY MATURALNE I KOREPETYCJE Akademickie Centrum Kształcenia EDUPORT to coś więcej niż zwykłe kursy maturalne. Prowadzimy profesjonalne kursy maturalne i korepetycje ze ws... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Alphamedic - Szkolenia Medyczne »

  Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór kursów pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę instruktorską, na profesj... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy nurkowania »

  Nurkowanie swobodne to nasza pasja, hobby i sposób na życie. Od ponad 14 lat oferujemy łatwe i przyjazne kursy nurkowania PADI na wszystkie stopnie nurkowe. Organizujemy niezwykłe ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy językowe »

  Obecnie bez umiejętności posługiwania się obcym językiem niemożliwym jest poprawnie egzystować. By podołać tej konieczności organizowane są bogate kursy. Warto jednak uczyć się kon... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy językowe - Poznań, Wrześni... »

  Profesjonalne usługi w aspekcie przekładu tekstów z języków niemieckiego na polski i odwrotnie to propozycja, z której mogą skorzystać instytucje, firmy oraz osoby prywatne. Dotycz... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy i Coaching Wałbrzych »

  BRAS, czyli funkcjonujące na terenie miejscowości Wałbrzych Biuro Rozwoju Aktywności Społecznej, to z pewnością doskonałe miejsce dla tych wszystkich, których mocno zainteresowały ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy komputerowe »

  Zapraszamy Internautów do uczestnictwa/ udziału w naszych kursach programu Excel. To dzięki tym szkoleniom dowiecie jak skorzystać z / wykorzystać rozbudowane arkusze kalkulacyjne ... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  IDEA Trainer House »

  Na terenie Katowic znajduje się siedziba firmy szkoleniowej IDEA Trainer House, która planuje i wykonuje różnorodne szkolenia tj: z prowadzenia biznesu, menedżerskie, z prezentacji... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Arte-foto.pl-kurs fotografii »

  Firma działająca od roku 2007. Od rozpoczęcia swojej działalności prowadzi szkolenia i kursy fotografii oraz zajmuje sie sprzedażą artykułów fotograficznych takimi jak min.akcesori... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Sale konferencyjne i szkoleniowe... »

  Powierzchnie zlokalizowane są w samym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Marszałkowską (tuż przy Rotundzie). Oferujemy wynajem atrakcyjnych sal szkoleniow... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  OSK Orbiter Ciechanów »

  Jeśli mieszkasz w Ciechanowie i Twoim marzeniem jest zdobycie prawa jazdy, to zapraszamy na kursy do Ośrodka Szkolenia Kierowców Orbiter. Na oficjalnej stronie OSK można znaleźć in... szczegóły wpisu »

 • Miniaturka

  Kursy samoobrony dla kobiet Kato... »

  Pomagamy kobietom czuć się bezpiecznie. Zyskać możliwość komfortowego poruszania się po mieście, bez obawy o to, że w każdej chwili nastąpi atak ze strony agresorów. A jeśli już do... szczegóły wpisu »

Dodaj stronę:

1 2 3 4 5 6 7 następna strona »