Kurs SQL

Kurs SQL

Sqlpedia to portal poświęcony tematyce z zakresu systemów baz danych opartych o jeden z najpopularniejszych na rynku produktów – Microsoft SQL Server. Znajdziesz tutaj również, kurs T-SQL dla początkujących, jednak napisany w niestandardowy sposób, podkreślający fundament T-SQL czyli matematyczną teorię zbiorów. Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniach SQL, które przeprowadzane są przez naszych doświadczonych trenerów. Zapewniamy wysokiej jakości materiały i przybory szkoleniowe. Szkolenia T-SQL, które prowadzimy, to nasze własne opracowania tematów poparte latami doświadczenia w pracy szkoleniowej a także praktyki.
Współpracujemy z partnerami Microsoft z zakresu Learning Solutions, dlatego też w kooperacji z nimi prowadzimy również szkolenia autoryzowane Microsoft z zakresu systemów baz danych SQL Server.
W naszym serwisie możesz znaleźć szereg informacji, publikacji opisujących różne aspekty dotyczące SQL, administracją baz opartych o SQL Server. Informacje o składni języka T-SQL, czy zastosowania praktyczne importu danych do bazy z różnych środowisk. Znajdziesz tutaj także artykuł, który w prosty sposób opisuje aspekty normalizacji baz danych w tym szczegółowo omawia trzy pierwsze postacie normalne (postulaty Codd'a).

Wszystkie poruszane przez nas zagadnienia, staramy się tłumaczyć w sposób maksymalnie przystępny a jednocześnie wyczerpujący temat.
Jeśli, więc starasz się znaleźć, źródła wyczerpującej wiedzy z zakresu m. in. administracji SQL Server lub programowania aplikacji bazodanowych – bardzo dobrze trafiłeś.
Organizujemy szkolenia SQL na terenie całego kraju, w każdej lokalizacji wskazanej przez Klienta. Zarówno w siedzibie jego firmy, czy w naszych centrach szkoleniowych.

www.sqlpedia.pl

Opublikowano dnia: 29 01 2013

Statystyki:

Wyświetleń: 299 Kliknięć: 5 CTR: 1.67%

OCENA:

Ocena: 3.0/10 (5 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: