Dom i ogród » Schody » Kozubek - balustrady do montażu

Kozubek - balustrady do montażu

Kozubek - balustrady do montażu

Wyjątkowe balustrady można nabyć w firmie działającej na terenie Kielc - Balustradykozubek.pl. Jednostka ta zaistniała w 2010 roku. Prowadzi sklep internetowy. Można także złożyć zamówienie osobiście w siedzibie firmy umiejscowionej w w Masłowie niedaleko Kielc.

Na każdy wyrób firma wystawia fakturę VAT, zaś podane w ofercie ceny zawierają podatek VAT. Balustrady Kozubek to firma wiarygodna i z doświadczeniem. Kontakt z pracownikami jest prosty, zarówno przez telefon jak też mail.

Oferta Balustrady Kozubek obejmuje między innymi balustrady schodowe i balkonowe w tym balustrady nierdzewne, balustrady ze stali nierdzewnej i drewna, poręcze ze stali nierdzewnej i poręcze ze stali i drewna oraz barierki na schody. Można również zaopatrzyć się w rozmaite wyposażenie do balustrad przykładowo duży wybór gotowych słupków balustradowych, zaczepy do szkła, elementy a także mocowania słupków, profile oraz rury ze stali nierdzewnej, wsporniki barierki, zaślepki.

Balustradykozubek.pl prowadzi też sprzedaż akcesoriów do montażu typu: wiertła do stali, gwintowniki, kotwy, kleje do stali. Nadmienić trzeba, iż każde zamówienie jest realizowane i kompletowane na indywidualne wymogi kupującego przy czym satysfakcja klienta jest najważniejsza. Balustrady kupione w Balustradykozubek.pl są nie tylko piękne, lecz i solidne oraz bezproblemowe w montażu. Możemy je dowolnie instalować, jak również dobierać w odpowiednich rozmiarach oraz kształtach.

balustradykozubek.pl

Opublikowano dnia: 07 07 2017

Statystyki:

Wyświetleń: 32 Kliknięć: 0 CTR: 0%

OCENA:

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: